Затверджено календар першого кола сезону 2017-2018 років

9 серпня, 2017

9 серпня в приміщенні офісу Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулось засідання Комітету з проведення змагань, на якому було затверджено календар першого кола чемпіонату та першості області, змагань команд U-18 Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років з урахуванням побажань футбольних клубів і рішень, затверджених Виконавчим комітетом ІФФФ.

Ігри по неділях обласних чемпіонату та першості у серпні будуть починатись о 17:00, у вересні – о 16:00, у жовтні – о 15:00, у листопаді – о 14:00.

Ігри команд U-18 ДЮФЛІФО чемпіонату будуть проходити по суботах і починатись у серпні о 17:00, у вересні – о 16:00, у жовтні – о 15:00, у листопаді – о 14:00. Ігри команд U-18 ДЮФЛІФО першості будуть проходити по неділях і починатись у серпні о 15:00, у вересні – о 14:00, у жовтні – о 13:00.

Пропонуємо вашій увазі КАЛЕНДАР 1-го кола обласної першості другої ліги і змагань команд U-18 Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області з футболу сезону 2017-2018 років.

ФК Угорники в осінній частині змагань зіграють такі матчі:
20 серпня, 2017 ФК Рогатин – ФК Угорники
27 серпня, 2017 ФК Угорники – "Нептун-Покуття" Заболотів
3 вересня, 2017 "Вовки" Вовчківці – ФК Угорники
10 вересня, 2017 ФК Угорники – СФК Богородчани
17 вересня, 2017 "Покуття" Коломия – ФК Угорники
24 вересня, 2017 "Хутровик" Тисмениця – ФК Угорники
1 жовтня, 2017 ФК Угорники – "Черемош" Верховина
8 жовтня, 2017 "Старт" Гвіздець – ФК Угорники
15 жовтня, 2017 ФК Угорники – "Кремінь" Пістинь
22 жовтня, 2017 "Медик-Лісівник" Солотвин – ФК Угорники
29 жовтня, 2017 ФК Угорники – "Касова" Бовшів

Теги: календар другої обласної ліги, календар першості з футболу, фк угорники матчі

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця