"Спартак" Струпків - Володар Кубку Коломийського району - 2013

15 вересня, 2013

15 вересня на стадіоні «Колос» села Турка з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбувся фінальний матч Кубку Коломийського району з футболу сезону 2013 року.

У фіналі цього року зустрілись, лідер чемпіонату "Спартак" Струпків і представник першості ФК Матеївці. Обидва колективи вже вигравали даний трофей в новітній історії, "Спартак" в чемпіонському сезоні 2011 року, а ФК Матеївці в 2005 та 2009 роках. На фінальному матчі були присутні керівники району, футбольні діячі і любителі футболу. Вболівальників на свято футболу завітало вдосталь, що свідчить про престижність даного турніру в районі.

Загалом на полі точилась рівна боротьба за невеликої переваги "Спартака", гравцям якого і вдалось першими відзначитись, провівши два м’ячі в середині першого тайму. В другому гравці з Матеївців намагались відновити паритет, та спромоглись лишень відквитати один м’яч в кінцівці зустрічі.

Спартак (Струпків)

Окремо хотілось відзначити бригаду арбітрів на чолі з Василем Горуком, яка продемонструвала належний рівень суддівства, гідний фіналу. В об’єктивності рішень головного арбітра могли сумніватись хіба, що вкрай затяті вболівальники. Належний рівень арбітражу відзначило і керівництво районної федерації футболу, окремо нагородивши суддівську бригаду медалями.

Використано матеріали сайту fosk-ffkr.if.ua.

Теги: кубок коломийського району з футболу, спартак струпків, фк матеївці

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
16
Тур 16, 19 травня, 2019
Болехів
:
Рогатин
Заболотів
:
Угорники
Косів
:
Тисмениця
Городенка
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Бовшів
Делятин
:
Коломия
19 травня, 2019
Болехів
:
Рогатин
Заболотів
:
Угорники
Косів
:
Тисмениця
Городенка
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Бовшів
Делятин
:
Коломия
Турнірна таблиця