Першість області з футболу. Тур 11. Сезон 2012.

12 серпня, 2012

В першості області сьогодні були зіграні матчі 11 туру першості області. Отинійська "Славія" переграла тисменицький "Хутровик", а кутські "Карпати" взяли три очки в грі із ФК "Гвіздець". Здобули перемогу і болехівські "Карпати", які на власному стадіоні з мінімальним рахунком переграли ФК "Обертин". В ще одному матчі туру тлумацький "Граніт" переміг "Дністер-Рітас" із Побережжя.

Результати матчів.

СК "Граніт" - "Дністер-Рітас" - 2:1, юнаки - 2:2
"Карпати" (Болехів) - ФК "Обертин" - 1:0, 2:0
"Славія" - "Хутровик" - 2:0, 1:2
"Карпати" (Кути) - ФК "Гвіздець" - 3:1, 2:0
ФК "Надвірна" - ФК "Сваричів" - перенесено.


Турнірна таблиця - дорослі склади.

# Команда I В Н П М Р O
1 Карпати (Кути) 11 9 1 1 36:13 +23 28
2 Славія (Отинія) 11 8 3 0 32:8 +24 27
3 Карпати (Болехів) 11 6 0 5 23:16 +7 18
4 ФК Гвіздець 11 5 1 5 24:26 -2 16
5 Хутровик (Тисмениця) 10 4 3 3 21:16 +5 15
6 ФК Сваричів 10 5 0 5 25:23 +2 15
7 Граніт (Тлумач) 10 4 1 5 20:25 -5 13
8 ФК Обертин 10 2 2 6 17:25 -8 8
9 ФК Надвірна 9 1 3 5 10:25 -15 6
10 Дністер-Рітас (Побережжя) 11 0 2 9 8:39 -31 2


Турнірна таблиця - юнацькі склади.

# Команда I В Н П М Р O
1 ФК Сваричів 10 7 1 2 21:8 +13 22
2 Карпати (Кути) 11 7 1 3 26:13 +13 22
3 Карпати (Болехів) 11 6 3 2 30:7 +23 21
4 Славія (Отинія) 11 6 1 4 34:25 +9 19
5 ФК Гвіздець 11 5 2 4 22:24 -2 17
6 ФК Обертин 10 4 1 5 15:14 +1 13
7 Дністер-Рітас (Побережжя) 11 3 3 5 25:27 -2 12
8 Граніт (Тлумач) 10 1 4 5 8:16 -8 7
9 Хутровик (Тисмениця) 10 2 1 7 8:30 -22 7
10 ФК Надвірна 9 2 1 6 7:32 -25 7


Використано матеріали сайту sport.if.ua.

Теги: першість івано-франківської області, славія отинія, хутровик тисмениця

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
7
Тур 7, 30 вересня, 2018
Чорнолізці
:
Болехів
Коломия
:
Косів
Заболотів
:
Городенка
Рогатин
:
Бовшів
Угорники
:
Делятин
Тисмениця
:
Солотвин
30 вересня, 2018
Чорнолізці
:
Болехів
Коломия
:
Косів
Заболотів
:
Городенка
Рогатин
:
Бовшів
Угорники
:
Делятин
Тисмениця
:
Солотвин
Турнірна таблиця