Нарада з представниками команд стосовно старту сезону

9 березня, 2016

9 березня відбулася робоча нарада з представниками футбольних команд чемпіонату та першості стосовно старту сезону в 2016 році.

Зокрема розглянуто такі питання:

1. Склад учасників змагань. В першості відновить виступи команда села Шепарівці. Натомість в чемпіонаті на старт може не вийти "Нива" з Малої Кам'янки. В разі, якщо "Нива" відмовиться від участі, то питання кількості учасників чемпіонату розглядатиме виконком ФФКР.

2. Оптимізація роботи контрольно-дисциплінарного комітету. Представникам команд запропоновано внести до наступної наради на розгляд виконкому кандидатури членів в КДК.

3. Початок чемпіонату та першості. Запропоновано розпочати чемпіонат 10 квітня. В разі поганих погодніх умов і проблем з стадіонами старт чемпіонату переноситься на 17 квітня.

4. Проведення Суперкубку Коломийського району з футболу. Запропоновано повернути пункт регламенту про проведення Суперкубку району з футболу. Дане рішення буде розглянуто на засіданні виконкому.

5. Суддівсто. В ході дискусії запропоновано збільшити оплату суддівства. До наступної наради, яка пройде з представниками команд і суддями, голова суддівського комітету Дем'янюк Олег має подати конкретні пропозиції стосовно оплати суддівства в чемпіонаті і першості.

6. Початок заявкової кампанії. Голова з проведення змагань Гнатюк Олександр повідомив, що єдина база ФФУ відкрита з 1 березня до середини травня. Цього року запропоновано друкувати паспорти футболістів з кольоровими фотографіями. Всі діючі паспорти (картки) потрібно здати в ФФКР.

Теги: ффкр нарада, старт сезону 2016, футбольний сезон 2016

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця