Чемпіонат Коломийського району з футболу. Тур 16. Сезон 2015.

12 серпня, 2015

9 серпня відбулися матчі 16 туру Чемпіонату Коломийського району з футболу. ФК Угорники гостювали в Жукотині. ФК Жукотин до цього матчу випереджав нашу команду на 2 очки. Тому протистояння обіцяло бути дуже напруженим. Так воно і сталося. В першому таймі за нашу команду відзначився Шпільчак Сергій. Були моменти в Данищука Євгена, Іванціва Сергія, Іванціва Максима. Але на перерву команди пішли з мінімальною перевагою наших футболістів.

А в другому таймі на полі вже домінували футболісти ФК Жукотина. І десь на 80 хвилині господарям вдалося відправити м'яч в сітку воріт з зовнішнього боку. Арбітр матчу після деяких коливань гол відмінив. Господарі з цим рішенням були не згодні і зірвали матч.

А вже сьогодні на засіданні КДК було прийнято рішення зберегти рахунок 0:1 на нашу користь. Важка перемога, яка дозволила нашій команді повернути першу сходинку в турнірній таблиці

9 серпня, 2015 ФК Сопів – ФК Матеївці 1:1 8:1

В суботу, 15 серпня, наші футболісти прийматимуть ФК Дебеславці, які відібрали в нас очки в першому колі. Бажаємо тільки перемоги і хорошої гри. Запрошуємо вболівльників підтримати нашу команду в цьому важливому протистоянні.

Теги: фк угорники, фк жукотин, шпільчак сергій, кдк, зупинка матчу