Анонс гри між командами "Кремінь" Пістинь та ФК Угорники

17 березня, 2017

18-19 березня відбудуться матчі 1/2 Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області. ФК Угорники в суперники отримали "Кремінь" Пістинь. Початок матчу о 14:00.

В суботу, 18 березня наша команда зіграє в гостях, в с. Пістинь. А в неділю домашню гру проведе на стадіоні с. Старі Кривотули (Тисменицький район).

Арбітраж.

Арбітр: Остапчук Р., асистенти: Дідушицький І., Острижнюк М.
Спостерігач арбітражу: Чорний С.

Коротка інформація про команду "Кремінь" Пістинь.

Кремінь Пістинь

"Кремінь" Пістинь стає чемпіоном в Косівському районі вже восьмий рік підряд. Цього року команда з відривом в 8 очок виграла чемпіонат. Крім чемпіонства "Кремінь" став володаем Кубка Косівського району з футболу. 

В Кубку чемпіонів міст і районів команда також грає останні декілька років. В 2013 році пістинські футболісти дійшли до півфіналу, поступившись ФК "Станькова". В 2014 році, також в півфіналі, поступилися майбутньому чемпіону - "Оскару" з Підгір'я. В 2015 році саме Кремінь вибив нашу команду з Кубку чемпіонів, але потім пістинська команда поступилася  "Козацькому острову" з Чорнолізців.

 

 

 

Кремінь Пістинь

Склад команди "Кремінь" Пістинь.

Фото Гравець / Дата народження Попередні команди
1.

Імангулов Дмитро Дмитрович
02.02.1987

 

ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)      2000/2004
Чорногора (Івано-Франківськ)     2004/2005
ФК Снятин     2010/2012
ФК Вовчківці    2013/2015
Покуття-Євромодуль (Снятин)    2015
Вовки (Вовчківці)    2015/2016
Кремінь (Пістинь)     2016
2. Бірюк Вадим Вікторович
30.07.1989
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012
3. Ганущак Володимир Васильович
01.08.1986
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
4. Гребенюк Павло Володимирович
20.03.1994
ФК Скала (Моршин)    2007/2011
Скала (Стрий)     2011/2012
Покуття-юн (Коломия)    2011
ФК Ужгород-Говерла-юн     2012
Говерла (Ужгород)     2012/2013
Говерла (Ужгород)     2013/2014
Сокіл (Коршів)     2014
Сокіл (Коршів)      2015
ФК Сопів     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
5. Дорош Орест Васильович
30.06.1971
Бескид (Надвірна) 13.04.2010 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 20.08.2010 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 23.03.2012 ІОФФ
ФК Яблунів 11.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 26.04.2014 ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ) 09.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 17.07.2015 ІОФФ
6. Козлан Віталій Любомирович
19.08.1989
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
7. Курищук Іван Іванович
09.06.1988
Карпати (Шешори)     2013
Карпати (Шешори)     2014
Карпати (Шешори)    2015
Кремінь (Пістинь)     2016
8. Курищук Сергій Іванович
09.09.1997
Гуцульщина-юн (Косів)     2011
Ніка (І.-Франківськ)     2011/2012
Гуцульщина-юн (Косів)     2012
Гуцульщина-юн (Косів)     2012
ДЮСШ-97-98 (Косів)     2012/2013
Гуцульщина-юн (Косів)     2013
Кремінь-юн (Пістинь)      2014
Кремінь-юн (Пістинь)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
9. Лаврук Дмитро Дмитрович
27.01.1973
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
10. Луцик Василь Олексійович
12.03.1991
ФК Глибока     2010
ФК Банилів     2011
Підгір`я (Сторожинець)      2012
ФК Снятин    2012
ФК Снятин     2013
Січовик (Завалля)     2013
Кремінь (Пістинь)    2013
Кремінь (Пістинь)     2014
Зарінок (с.Тисовець)      2014
Зарінок (с.Тисовець)     2014
Зарінок (с.Тисовець)     2015
Зарінок (с.Тисовець)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
11. Лукачук Андрій Дмитрович
15.08.1984
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
12. Максимчук Володимир Васильович
24.02.1974
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
13. Микуляк Олександр Васильович
29.12.1976
МФК Миколаїв 20.03.2004 ПФЛ
Карпати (Львів) 14.03.2005 ПФЛ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ) 09.04.2005 ПФЛ
Газовик (Богородчани) 31.03.2012 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 15.08.2013 ААФУ
ФК Старуня 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 07.05.2015 ІОФФ
14. Мосейчук Остап Мирославович
05.01.1993
ДЮСШ-1 (Коломия) 27.08.2009 ДЮФЛ
Гуцульщина-юн (Косів) 12.06.2010 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
15. Мосейчук Василь Петрович
14.07.1985
Кремінь (Пістинь)     2012
16. Никорович Юрій Андрійович
04.04.1986
Ведмежа (Березів)    2012
Ведмежа (Березів)     2013
Ведмежа (Березів)     2014
ФК Березів (Косівський район)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
17. Ориняк Тарас Васильович
05.02.1991
Кремінь (Пістинь) 16.05.2013 ІОФФ
18. Орищук Іван Іванович
21.01.1992
Гуцульщина-юн (Косів)     2010
Кремінь (Пістинь)     2012
Кремінь (Пістинь)     2013
Карпати (Шешори)     2014
Карпати (Шешори)      2015
Кремінь (Пістинь)     2016
19. Пліхтяк Дмитро Дмитрович
05.02.1997
ДЮСШ-97-98 (Косів)     2012/2013
Гуцульщина-юн (Косів)     2013
Кремінь-юн (Пістинь)     2014
Кремінь-юн (Пістинь)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016

 
20. Северин Василь Васильович
11.03.1995
ДЮСШ-1 (Коломия) 27.08.2009 ДЮФЛ
Гуцульщина-юн (Косів) 12.06.2010 ІОФФ
ДЮСШ (Косів) 15.06.2011 ДЮСЗ
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 29.04.2014 ІОФФ
21. Сенич Михайло Ярославович
14.11.1980
Енергетик (Бурштин) 10.07.2001 ПФЛ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ) 23.07.2004 ПФЛ
Гуцульщина (Косів) 12.05.2010 ІОФФ
Дністер (Галич) 04.05.2011 ІОФФ
Славія (Отинія) 16.04.2012 ІОФФ
Метеор (Жукотин) 06.08.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 18.05.2015 ІОФФ
22. Соколенко Андрій Євгенович
08.06.1978
Газовик (Богородчани) 04.08.2012 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 27.03.2013 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 17.05.2013 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 15.08.2013 ААФУ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2014 ІОФФ
ФК Старуня 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 05.08.2014 ІОФФ
23. Тодорак Василь Васильович
04.02.1990
Карпати (Шешори) 01.05.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2013 ІОФФ
24. Тодорак Іван Васильович
22.05.1997
ДЮСШ-97-98 (Косів)     2012/2013
Гуцульщина-юн (Косів)     2013
Кремінь-юн (Пістинь)     2014
Кремінь-юн (Пістинь)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
25. Третяк Віктор Юрійович
12.10.1995
Кремінь (Пістинь)     2014
Кремінь (Пістинь)     2015
Кремінь (Пістинь)     2016
26. Хрущ Олег Мирославович
31.10.1994
Гуцульщина-юн (Косів)     2010
Гуцульщина-юн (Косів)      2011
Гуцульщина-юн (Косів)     2012
Кремінь (Пістинь)      2013
Карпати (Спас)     2014
Гуцульщина (Косів)     17.04.2015     2015
Карпати (Спас)     2015
Карпати (Спас)     2016
Кремінь (Пістинь)     2016
 
27. Чистух Євген Михайлович
27.08.1994
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Карпати-юн (Спас) 12.04.2013 ІОФФ
Карпати (Спас) 03.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.08.2014 ІОФФ
28. Якімишин Тарас Васильович
15.04.1990
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
29. Яценко Віталій Володимирович
12.03.1986
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 23.03.2011 ІОФФ
Нафтовик (Долина) 29.03.2012 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 02.08.2012 ІОФФ
Сокіл (Угринів) 20.04.2013 ІОФФ
Нафтовик (Долина) 03.08.2013 ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ) 17.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 28.08.2015 ІОФФ

 

Виступи команди Кремінь (Пістинь) в груповому етапі Кубку чемпіонів міст і районів.

В груповому етапі Кубку чемпіонів міст і районів Кремінь (Пістинь) виступав в групі А з командами "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н), "Ліга" Будилів (Снятинський р-н)  і зайняла перше місце.

Місце Команда I В Н П М +/- O
1 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 4 3 1 0 14:8 +6 10
2 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 4 1 1 2 7:8 -1 4
3 "Ліга" Будилів (Снятинський р-н) 4 1 0 3 5:10 -5 3

В 4 матчах групової стадії Кремінь (Пістинь) здобув 3 перемоги і 1 нічию.

"Кремінь" - "Обрій" – 3:2
"Кремінь" - "Ліга" – 2:0
"Ліга" - "Кремінь" – 3:6
"Обрій" - "Кремінь" – 3:3

В 1/4 фіналу команда з Пістині здолала "Сокіл" (Голинь) з рахунком 2:0 і 4:0.

ФК Угорники запрошують вболівальників приїхати і підтримати футболістів в важливому матчі.

Теги: фк угорники, фк липівка, кубок чемпіонів міст і районів

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця