Анонс гри між командами ФК Угорники та "Кремінь" Пістинь

30 жовтня, 2015

31 жовтня відбудуться матчі 1 туру Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області. ФК Угорники прийматимуть команду "Кремінь" Пістинь. Початок матчу о 14:00.

Арбітраж.

Арбітр: Дмитрук М., асистенти: Маланюк Л., Дідушицький І.
Спостерігач арбітражу: Попадинець П.

Коротка інформація про команду "Кремінь" Пістинь.

Кремінь Пістинь

"Кремінь" Пістинь стає чемпіоном в Косівському районі вже сьомий рік підряд. Цього року команда з відривом в 8 очок і найменшною кількістю пропущених голів виграла чемпіонат. Крім чемпіонства "Кремінь" став володаем Кубка Косівського району з футболу. 

В Кубку чемпіонів міст і районів команда також грає останні декілька років. В 2013 році пістинські футболісти дійшли до півфіналу, поступившись ФК "Станькова". А в 2014 році, також в півфіналі, поступилися майбутньому чемпіону - "Оскару" з Підгір'я.

 

Склад команди "Кремінь" Пістинь.

Фото Гравець / Дата народження Попередні команди
1. Бірюк Вадим Вікторович
30.07.1989
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012
2. Бойченюк Петро Юрійович
11.07.1994
СДЮШОР Прикарпаття 17.05.2011 ДЮСЗ
МФК Ніка-Тепловик-юн (Івано-Франківськ) 03.08.2011 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 06.08.2011 ААФУ
Карпати (Яремче) 19.04.2013 ІОФФ
Ніка-Івано-Франківськ (Івано-Франківськ) 25.04.2014 ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ) 09.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 31.08.2015 ІОФФ
3. Ганущак Володимир Васильович
01.08.1986
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
4. Ганущак Дмитро Васильович
24.10.1982
Гуцульщина (Косів) 30.04.2010 ІОФФ
Славія (Отинія) 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.08.2014 ІОФФ
5. Дорош Орест Васильович
30.06.1971
Бескид (Надвірна) 13.04.2010 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 20.08.2010 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 23.03.2012 ІОФФ
ФК Яблунів 11.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 26.04.2014 ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ) 09.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 17.07.2015 ІОФФ
6. Завершенюк Олександр Валерійович
19.03.1989
Карпати (Коломия) 21.04.2011 ІОФФ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ) 23.07.2011 ПФЛ
Покуття-Євромодуль (Снятин) 30.03.2012 ІОФФ
ФК Глибока 31.08.2012 ЧОФФ
Карпати (Печеніжин) 19.04.2013 ІОФФ
Артон (с.Берегомет) 29.08.2013 ЧОФФ
Кремінь (Пістинь) 06.05.2014 ІОФФ
7. Кашевко Дмитро Михайлович
11.09.1980
Карпати (Шешори) 01.05.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 20.05.2013 ІОФФ
8. Козлан Віталій Любомирович
19.08.1989
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
9. Козлан Роман Любомирович
25.10.1986
Гуцульщина (Косів) 30.04.2010 ІОФФ
Карпати (Кути) 03.08.2012 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 19.04.2013 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.08.2013 ІОФФ
10. Конрад Руслан Павлович
22.02.1984
ФК Рожнів 24.09.2010 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 11.04.2011 ІОФФ
Зоря (Рожнів) 01.05.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2013 ІОФФ
11. Лаврук Дмитро Дмитрович
27.01.1973
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
12. Лесів Петро Олексійович
07.04.1970
ФК Калуш 06.05.2010 ІОФФ
Дністер (Галич) 07.08.2010 ІОФФ
ФК Калуш 04.08.2011 ІОФФ
Хутровик (Тисмениця) 27.04.2012 ІОФФ
Юність (Верхня) 01.05.2013 ІОФФ
ФК Довге-Калуське 15.05.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 27.08.2015 ІОФФ
13. Лукачук Андрій Дмитрович
15.08.1984
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
14. Максимчук Володимир Васильович
24.02.1974
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
15. Микуляк Олександр Васильович
29.12.1976
МФК Миколаїв 20.03.2004 ПФЛ
Карпати (Львів) 14.03.2005 ПФЛ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ) 09.04.2005 ПФЛ
Газовик (Богородчани) 31.03.2012 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 15.08.2013 ААФУ
ФК Старуня 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 07.05.2015 ІОФФ
16. Михальчук Олег Михайлович
02.10.1970
Гуцульщина (Косів) 30.04.2010 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
17. Мосейчук Остап Мирославович
05.01.1993
ДЮСШ-1 (Коломия) 27.08.2009 ДЮФЛ
Гуцульщина-юн (Косів) 12.06.2010 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
18. Мосейчук Юрій Іванович
26.01.1996
ДЮСШ-1 (Коломия) 27.08.2009 ДЮФЛ
Гуцульщина-юн (Косів) 26.04.2010 ІОФФ
ДЮСШ (Косів) 15.06.2011 ДЮСЗ
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Карпати-юн (Коломия) 25.04.2014 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 17.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 29.08.2015 ІОФФ
19. Ориняк Тарас Васильович
05.02.1991
Кремінь (Пістинь) 16.05.2013 ІОФФ
20. Северин Василь Васильович
11.03.1995
ДЮСШ-1 (Коломия) 27.08.2009 ДЮФЛ
Гуцульщина-юн (Косів) 12.06.2010 ІОФФ
ДЮСШ (Косів) 15.06.2011 ДЮСЗ
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 29.04.2014 ІОФФ
21. Сенич Михайло Ярославович
14.11.1980
Енергетик (Бурштин) 10.07.2001 ПФЛ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ) 23.07.2004 ПФЛ
Гуцульщина (Косів) 12.05.2010 ІОФФ
Дністер (Галич) 04.05.2011 ІОФФ
Славія (Отинія) 16.04.2012 ІОФФ
Метеор (Жукотин) 06.08.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 18.05.2015 ІОФФ
22. Синчишен Андрій Володимирович
02.11.1978
Покуття (Коломия) 07.08.1996 ПФЛ
ФК Лужани (Лужани) 26.07.2005 ААФУ
ЯСПІЛЬ (Ясенів-Пільний) 14.04.2010 ІОФФ
Пробій (Городенка) 28.03.2012 ІОФФ
Славія (Отинія) 26.04.2013 ІОФФ
Спартак (Струпків) 06.08.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 27.04.2015 ІОФФ
23. Соколенко Андрій Євгенович
08.06.1978
Газовик (Богородчани) 04.08.2012 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 27.03.2013 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 17.05.2013 ІОФФ
Газовик (Богородчани) 15.08.2013 ААФУ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2014 ІОФФ
ФК Старуня 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 05.08.2014 ІОФФ
24. Тодорак Василь Васильович
04.02.1990
Карпати (Шешори) 01.05.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2013 ІОФФ
25. Філипчук Андрій Васильович
31.01.1996
Гуцульщина-юн (Косів) 26.04.2010 ІОФФ
ДЮСШ (Косів) 15.06.2011 ДЮСЗ
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Карпати-юн (Коломия) 25.04.2014 ІОФФ
Кремінь-юн (Пістинь) 24.08.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 27.04.2015 ІОФФ
26. Чистух Євген Михайлович
27.08.1994
Гуцульщина-юн (Косів) 29.03.2012 ІОФФ
Карпати-юн (Спас) 12.04.2013 ІОФФ
Карпати (Спас) 03.04.2014 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.08.2014 ІОФФ
27. Шайбан Роман Богданович
01.07.1978
Нива (Тернопіль) 31.07.2003 ПФЛ
Техно-Центр (Рогатин) 26.03.2004 ПФЛ
ФК Бережани 29.04.2005 ААФУ
Цементник (Ямниця) 04.05.2006 ААФУ
Гуцульщина (Косів) 30.04.2010 ІОФФ
Сокіл (Павлівка) 21.04.2012 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 22.04.2014 ІОФФ
28. Якімишин Віталій Васильович
17.06.1992
Гуцульщина-юн (Косів) 26.04.2010 ІОФФ
Гуцульщина (Косів) 11.04.2011 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
29. Якімишин Тарас Васильович
15.04.1990
Кремінь (Пістинь) 01.05.2012 ІОФФ
30. Яценко Віталій Володимирович
12.03.1986
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 23.03.2011 ІОФФ
Нафтовик (Долина) 29.03.2012 ІОФФ
Ніка-Тепловик (І.-Франківськ) 02.08.2012 ІОФФ
Сокіл (Угринів) 20.04.2013 ІОФФ
Нафтовик (Долина) 03.08.2013 ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ) 17.04.2015 ІОФФ
Кремінь (Пістинь) 28.08.2015 ІОФФ

Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати команду в принциповому матчі з непростим суперником.

Теги: фк угорники, кремінь пістинь, кубок чемпіонів міст і районів

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця