Анонс гри між командами ФК Прибилів та ФК Угорники

23 жовтня, 2016

23 жовтня ФК Угорники в 2 турі Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області зіграють з чемпіоном Тлумацького району з футболу - командою ФК Прибилів. Початок матчу о 14:00 на стадіоні м. Тлумач.

Арбітраж.

Арбітр: Гузоватий В., асистенти: Морис В., Луцький О.
Спостерігач арбітражу: Гнатишин М.

Коротка інформація про команду ФК Прибилів.

ФК Прибилів - триразовий чемпіон Тлумацького району з футболу. Чемпіонство гравці Приболова здобували в 2011, 2013, 2016 роках. В ці ж роки Прибилів вигравав Кубок району.

В 2012 році після чемпіонства практично вся основа перейшла в новостворений СК Тлумач.

В 2013 році прибилівці в Кубку чемпіонів місті районів зіграли 4 матчі в групі і здобули 1 нічию.

Відзначимо, що Прибилів славний не тільки своєю футбольною командою, але й волейбольною. Отаке-от спортивне село, де станом на початок 2009 року мешкало усього 1 038 чоловік. (Джерело - Брамки.)

Склад команди ФК Прибилів.

Фото Гравець / Дата народження Попередні команди
1. Єжижанський Олександр Андрійович
22.05.1988
Придністров`я (Тлумач)    07.08.2010    ІОФФ
ФК Перегінське     09.09.2013    ІОФФ
ФК Тлумач     02.08.2014    ІОФФ
ФК Остриня     20.07.2015    ІОФФ
МФК Легіон (Івано-Франківськ)    08.12.2015    ІОФФ
ФК Остриня     01.08.2016    ІОФФ
ФК Прибилів     14.09.2016    ІОФФ
2. Атаманюк Євгеній Володимирович
07.09.1988
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
3. Атаманюк Андрій Михайлович
19.07.1996
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
4. Атаманюк Андрій Сергійович
02.07.1999
ФК Прибилів     17.04.2015    ІОФФ
5. Атаманюк Володимир Володимирович
09.08.1991
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
6. Борецький Іван Володимирович
27.01.1996
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
Чайка-юн (Вільхівці)    08.08.2014    ІОФФ
ФК Прибилів     22.08.2014    ІОФФ
7. Борецький Андрій Васильович
17.09.1999
ФК Прибилів     17.04.2015    ІОФФ
8. Босечко Володимир Миронович
19.05.1975
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
9. Вінтонюк Андрій Михайлович
09.05.1992
ФК Прибилів     08.05.2013    ІОФФ
10. Вінтонюк Юрій Михайлович
06.05.1990
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     08.05.2013    ІОФФ
11. Жирун Денис Ярославович
22.09.1999
ФК Прибилів     08.05.2013    ІОФФ
12. Клюшта Іван Михайлович
01.06.1997
ФК Прибилів     15.09.2016    ІОФФ
13. Кондратюк Андрій Іванович
19.08.1993
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ)    29.08.2007    ДЮФЛ
Ніка (І.-Франківськ)    03.04.2008    ДЮФЛ
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ)    01.04.2010    ДЮФЛ
ДЮСШ-3 ЮТІМ (Івано-Франківськ)    06.05.2010    ІОФФ
Придністров`я-юн (Тлумач)    28.03.2011    ІОФФ
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
14. Кудла Володимир Михайлович
17.07.1991
ФК Стриганці     20.05.2015    ІОФФ
Інтербур (Єзупіль)    17.05.2016    ІОФФ
ФК Прибилів     14.09.2016    ІОФФ
15. Кутняк Ігор Михайлович
30.10.1988
ФК Обертин     23.04.2013    ІОФФ
ФК Вербівці     08.05.2013    ІОФФ
ФК Обертин     29.08.2013    ІОФФ
ФК Суходіл     24.07.2015    ІОФФ
Сокіл (Коршів)    14.04.2016    ІОФФ
ФК Суходіл     20.05.2016    ІОФФ
ФК Прибилів     14.09.2016    ІОФФ
16. Лисачинський Ярослав Петрович
30.11.1992
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
17. Микуляк Володимир Миронович
27.07.1999
ФК Прибилів     15.09.2016    ІОФФ
18. Олійник Микола Миколайович
20.08.1994
СК Граніт-юн (Тлумач)    13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
19. Олійник Руслан Михайлович
01.08.1985
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
20. Подвітецький Олександр Володимирович
19.09.1989
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
21. Процак Іван Михайлович
26.09.1994
СК Граніт-юн (Тлумач)    13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
22. Процак Руслан Михайлович
04.02.1991
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
23. Рекрутяк Василь Васильович
22.06.1995
СК Граніт-юн (Тлумач)    18.08.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
24. Романюк Анатолій Сергійович
05.10.1994
ДЮСШ Колос (Тлумач)    20.05.2011    ДЮСЗ
СК Граніт-юн (Тлумач)    13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
25. Романюк Тарас Валерійович
08.11.1996
ФК Прибилів     15.08.2015    ІОФФ
26. Стельмащук Артур Васильович
14.12.1997
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
27. Танасюк Іван Володимирович
20.07.1999
ФК Прибилів     12.05.2016    ІОФФ
28. Федорчук Андрій Володимирович
15.01.1989
Придністров`я (Тлумач)    28.03.2011    ІОФФ
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
Придністров`я (Тлумач)    30.08.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     02.08.2013    ІОФФ
29. Федорчук Володимир Володимирович
18.07.1991
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
30. Федюк Іван Михайлович
18.01.1987
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ
31. Яцик Степан Володимирович
05.08.1994
ДЮСШ (Тлумач)    10.06.2011    ДЮСЗ
ФК Обертин-юн     16.04.2012    ІОФФ
ФК Обертин     09.04.2013    ІОФФ
ФК Суходіл     24.07.2015    ІОФФ
Сокіл (Коршів)    08.08.2015    ІОФФ
ФК Суходіл     20.05.2016    ІОФФ
ФК Прибилів     14.09.2016    ІОФФ
32. Яцюк Володимир Володимирович
17.11.1986
Придністров`я (Тлумач)    31.08.2011    ІОФФ
ФК Тлумач     13.04.2012    ІОФФ
Придністров`я (Тлумач)    30.08.2012    ІОФФ
ФК Прибилів     02.08.2013    ІОФФ
33. Яцюк Михайло Володимирович
27.10.1988
ФК Прибилів     19.04.2013    ІОФФ


ФК Угорники запрошують вболівальників приїхати і підтримати футболістів в важливому матчі.

Теги: фк угорники, фк прибилів, кубок чемпіонів міст і районів

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця