Анонс гри між командами ФК "Козацький острів" Чорнолізці та ФК Угорники

21 жовтня, 2016

22 жовтня ФК Угорники вдруге в своїй історії стартують в Кубку чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області. Суперником нашої команди буде чемпіон Тисменицького району з футболу - команда ФК "Козацький острів" Чорнолізці. Початок матчу о 14:00 на стадіоні с. Чорнолізці.

Арбітраж.

Арбітр: Остапчук Р., асистенти: Дідушицький І., Острижнюк М.
Спостерігач арбітражу: Чорний С.

Коротка інформація про команду ФК "Козацький острів" Чорнолізці.

Козацький острів

Минулого року ФК Угорники зупинилися на стадії 1/4 фіналу. А от наш майбутній суперник став володарем Кубку чемпіонів міст і районів в 2015 році. В цьому сезоні команда з Чорнолізців вже зуміла стати чемпіоном Тисменицького району з футболу в весняному перехідному чемпіонаті і виграла Кубок району. В сезоні 2016-2017 року (примітка: Тисменицький район перешов на систему осінь-весна) "Козацький острів"стартував не дуже вдало і на даний момент після 8 туру посідає 5 місце.

Завдяки потужній спонсорській підтримці однойменного відпочинкового комплексу ФК "Козацький острів" має можливість залучити до свого складу кваліфікованих футболістів не тільки з Івано-Франківської області, а й з сусідніх Львівської і Тернопільської.

 

Склад команди ФК "Козацький острів" Чорнолізці.

Фото Гравець / Дата народження Попередні команди
1. Атаманюк Юрій Володимирович
23.07.1995
Прикарпаття-2-юн     01.04.2011    ІОФФ
СДЮШОР Прикарпаття     17.05.2011    ДЮСЗ
Прикарпаття (І.-Франківськ)    30.08.2011    ДЮФЛ
ФК Битків-юн     04.08.2012    ІОФФ
Карпати (Яремче)    19.04.2013    ІОФФ
Ніка (Івано-Франківськ)    25.04.2014    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
 
2. Балагурак Юрій Іванович
28.06.1988
Гуцульщина-ДЮСШ (Косів)    29.03.2012    ІОФФ
Сокіл (Павлівка)    03.08.2013    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    25.04.2014    ІОФФ
ДПС (Івано-Франківськ)    08.12.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
3. Бутковський Тарас Зіновійович
06.06.1984
ДЮСШ-Нива (Тернопіль)    08.09.2000    ДЮФЛ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    14.04.2011    ТоФФ
Нива (Теребовля)    22.07.2013    ТоФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    15.09.2016    ІОФФ
4. Василів Тарас Михайлович
04.06.1994
МФК Ніка-Тепловик-юн (Івано-Франківськ)    03.08.2012    ІОФФ
Галичина (Монастириська)    10.05.2013    ТоФФ
ФК Опришівці     25.04.2014    ІОФФ
Оболонь (Милування)    15.08.2014    ІОФФ
Медик (Івано-Франківськ)    06.12.2015    ІОФФ
Лістер (Лісна Тарновиця)    13.05.2016    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    26.08.2016    ІОФФ
5. Василько Анатолій Анатолійович
22.10.1980
ФК Тернопіль     02.08.2000    ПФЛ
Галичина-Енергетик (Галич)    16.04.2010    ІОФФ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    14.04.2011    ТоФФ
Хутровик (Тисмениця)    18.04.2012    ІОФФ
Юність (Верхня)    01.05.2013    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    26.04.2014    ІОФФ
6. Гаврон Тарас Іванович
01.02.1989
Хутровик (Тисмениця)    06.08.2011    ІОФФ
Прут (Делятин)    28.03.2012    ІОФФ
ФК Маркова-Бабче     09.05.2013    ІОФФ
Славія (Отинія)    17.05.2013    ІОФФ
Карпати (Болехів)    02.08.2013    ІОФФ
Гал-Вапно (Галич)    16.04.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
7. Галка Роман Романович
04.01.1994
МФК Ніка-Тепловик-юн (Івано-Франківськ)    02.08.2012    ІОФФ
Придністров`я-юн (Тлумач)    05.09.2012    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    16.08.2013    ІОФФ
Штурмовик (Івано-Франківськ)    22.04.2014    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    02.05.2014    ІОФФ
МФК Козацький Острів (Чорнолізці)    08.12.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
8. Гладун Ігор Васильович
19.02.1996
Козацький Острів-юн (Чорнолізці)    05.05.2012    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    24.04.2015    ІОФФ
Козацький Острів-2 (Чорнолізці)    26.08.2016    ІОФФ
9. Гладун Остап Васильович
14.09.1996
ФК Львів (Львів)    30.03.2010    ДЮФЛ
ДЮСШ (Тисмениця)    01.04.2011    ДЮСЗ
Козацький Острів-юн (Чорнолізці)    05.05.2012    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    24.04.2015    ІОФФ
10. Глухан Тарас Мирославович
03.08.1993
ДЮСШ (Тернопіль)    30.08.2006    ДЮФЛ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    14.04.2011    ТоФФ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    28.04.2012    ТоФФ
ДСО (Тернопіль)    30.08.2015    ТоФФ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    25.04.2016    ТоФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    15.09.2016    ІОФФ
11. Кода Ігор Степанович
31.05.1986
Случ (Березне)    27.08.2010    РОФФ
Галичина (Монастириська)    26.04.2012    ТоФФ
ФК Опришівці     21.08.2012    ІОФФ
Галичина (Монастириська)    10.05.2013    ТоФФ
ФК Опришівці     30.08.2013    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.05.2015    ІОФФ
12. Корнієнко Святослав Геннадійович
01.01.1989
Прикарпаття (І.-Франківськ)    09.04.2003    ДЮФЛ
Сігуенья (Івано-Франківськ)    04.04.2005    ДЮФЛ
Прикарпаття (Ів.-Франківськ)    28.07.2006    ПФЛ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.05.2015    ІОФФ
13. Льошка Володимир Михайлович
31.10.1981
ДЮСШ-Нива (Тернопіль)    15.04.1999    ДЮФЛ
ДСО-Поділля (Тернопільський р-н)    14.04.2011    ТоФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    15.09.2016    ІОФФ
14. Мельник Василь Васильович
09.10.1990
ФК Спартак (Івано-Франківськ)    26.08.2003    ДЮФЛ
ДЮСШ (Долина)    04.04.2005    ДЮФЛ
ФК Спартак (Івано-Франківськ)    08.09.2005    ДЮФЛ
Прикарпаття (І.-Франківськ)    29.08.2006    ДЮФЛ
ФК Битків     16.08.2012    ІОФФ
ФК Суходіл     19.05.2013    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    15.09.2016    ІОФФ
15. Моголівський Зіновій Володимирович
30.11.1984
Дністер-Рітас (с. Побережжя)    13.04.2011    ІОФФ
Сокіл (Угринів)    30.03.2012    ІОФФ
Тепловик (Івано-Франківськ)    02.08.2012    ІОФФ
Нафтовик (Долина)    18.04.2013    ІОФФ
Славія (Отинія)    25.04.2014    ІОФФ
Метеор (Жукотин)    06.08.2014    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    25.04.2015    ІОФФ
16. Нагірний Ігор Михайлович
04.06.1989
Колос (Зачепилівка)    05.06.2012    ХвОФФ
Сокіл (Угринів)    04.08.2012    ІОФФ
Придністров`я (Тлумач)    12.04.2013    ІОФФ
Гал-Вапно (Галич)    03.08.2013    ІОФФ
ФК Старуня     15.05.2014    ІОФФ
Сокіл (Павлівка)    29.03.2016    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    26.08.2016    ІОФФ
17. Назарук Михайло Романович
13.11.1978
Гуцульщина-ДЮСШ (Косів)    30.04.2010    ІОФФ
Карпати (Кути)    05.04.2011    ІОФФ
Гуцульщина-ДЮСШ (Косів)    19.04.2011    ІОФФ
ФК Старі Кривотули     26.04.2013    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    24.04.2015    ІОФФ
МФК Козацький Острів (Чорнолізці)    08.12.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
18. Осипів Володимир Романович
02.06.1990
Юніор (Лисець)    21.09.2001    ДЮФЛ
Прикарпаття (І.-Франківськ)    09.04.2003    ДЮФЛ
Сігуенья (Івано-Франківськ)    01.09.2003    ДЮФЛ
ФК Крилос     01.08.2014    ІОФФ
Олімпія (Камінне)    10.08.2014    ІОФФ
Енергія (Лисець)    24.04.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.08.2016    ІОФФ
19. Павлюк Богдан Мирославович
24.04.1979
Динамо (Хмельницький)    17.04.2004    ПФЛ
ПФК Олександрія     20.07.2004    ПФЛ
Енергетик (Бурштин)    22.03.2005    ПФЛ
Придністров`я (Тлумач)    02.04.2010    ІОФФ
Тепловик (Івано-Франківськ)    24.04.2013    ІОФФ
Придністров`я (Тлумач)    25.04.2014    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.08.2016    ІОФФ
20. Прокоп Володимир Миколайович
03.02.1989
ФК Турка     01.08.2014    ІОФФ
Епіцентр К10 (Івано-Франківськ)    15.10.2014    АФУ
Гал-Вапно (Галич)    16.04.2015    ІОФФ
Епіцентр К10 (Івано-Франківськ)    01.10.2015    АФУ
Медик-Лісівник (Солотвин)    01.04.2016    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.08.2016    ІОФФ
Епіцентр К10 (Івано-Франківськ)    07.10.2016    АФУ
21. Семенчук Роман Володимирович
06.04.1986
Придністров`я (Тлумач)    28.03.2011    ІОФФ
ФК Прибилів     15.08.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    27.08.2015    ІОФФ
МФК Козацький Острів (Чорнолізці)    08.12.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
Хутровик (Тисмениця)    12.08.2016    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.08.2016    ІОФФ
22. Солом'яний Ігор Олександрович
09.03.1996
ДЮСШ (Тисмениця)    01.04.2011    ДЮСЗ
ФК Одаї-юн     20.04.2012    ІОФФ
ФК Старі Кривотули-юн     22.08.2012    ІОФФ
ФК Одаї-юн     28.04.2014    ІОФФ
ФК Одаї     30.04.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    19.04.2016    ІОФФ
Козацький Острів-2 (Чорнолізці)    05.09.2016    ІОФФ
23. Солоненко Андрій-Олег Миколайович
28.09.1995
Прикарпаття-2-юн     01.04.2011    ІОФФ
СДЮШОР Прикарпаття     17.05.2011    ДЮСЗ
Прикарпаття (І.-Франківськ)    30.08.2011    ДЮФЛ
Хутровик-юн (Тисмениця)    15.05.2012    ІОФФ
Карпати (Яремче)    19.04.2013    ІОФФ
Ніка (Івано-Франківськ)    25.04.2014    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.08.2015    ІОФФ
24. Ткаченко Петро Олегович
10.07.1988
ВПУ-21 (Івано-Франківськ)    22.08.2001    ДЮФЛ
Прикарпаття (І.-Франківськ)    06.09.2004    ДЮФЛ
Дністер-Рітас (с. Побережжя)    13.04.2011    ІОФФ
ФК Радча     03.04.2012    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    24.04.2015    ІОФФ
МФК Козацький Острів (Чорнолізці)    08.12.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    01.04.2016    ІОФФ
25. Федорюк Володимир Володимирович
10.02.1994
Тепловик (Івано-Франківськ)    06.08.2011    ААФУ
Прут-юн (Делятин)    28.03.2012    ІОФФ
Тепловик (Івано-Франківськ)    27.03.2013    ІОФФ
Галичина-Бескид (Івано-Франківськ)    09.04.2015    ІОФФ
ФК Старуня     16.07.2015    ІОФФ
Медик (Івано-Франківськ)    19.11.2015    ІОФФ
Козацький Острів (Чорнолізці)    07.04.2016    ІОФФ


ФК Угорники запрошують вболівальників приїхати і підтримати футболістів в важливому матчі.

Теги: фк угорники, фк козацький острів чорнолізці, кубок чемпіонів міст і районів

Коментарі

Коментарі до даної новини відсутні.

Додати коментар

Для того, щоб додати коментар, вам потрібно ввійти на сайт.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця