Сезон 2018

Календар


Тур 1ЮД
19 серпня, 2018ФК Рогатин – ФК Угорники5:10:1
19 серпня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Нептун-Покуття" Заболотів3:20:1
19 серпня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Прут" Делятин6:04:0
19 серпня, 2018"Карпати" Болехів – "Медик-Лісівник" Солотвин2:32:0
19 серпня, 2018"Касова" Бовшів – "Пробій" Городенка3:00:1
19 серпня, 2018"Покуття" Коломия – "Козацький острів" Чорнолізці2:6

Тур 2ЮД
26 серпня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Козацький острів" Чорнолізці3:00:3
26 серпня, 2018"Пробій" Городенка – "Хутровик" Тисмениця1:31:0
26 серпня, 2018ФК Угорники – "Покуття" Коломия1:1
26 серпня, 2018"Прут" Делятин – "Касова" Бовшів1:21:5
26 серпня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – ФК Рогатин1:10:0
26 серпня, 2018"Карпати" Болехів – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів2:32:1

Тур 3ЮД
2 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Медик-Лісівник" Солотвин0:52:2
2 вересня, 2018ФК Рогатин – "Пробій" Городенка1:13:0
2 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Карпати" Болехів6:12:1
2 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Нептун-Покуття" Заболотів0:1
2 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Прут" Делятин5:01:2
2 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – ФК Угорники1:35:2

Тур 4ЮД
9 вересня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – ФК Угорники6:10:5
9 вересня, 2018"Прут" Делятин – ФК Рогатин0:51:2
9 вересня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Козацький острів" Чорнолізці5:02:6
9 вересня, 2018"Карпати" Болехів – "Хутровик" Тисмениця2:94:2
9 вересня, 2018"Пробій" Городенка – "Покуття" Коломия0:1
9 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Касова" Бовшів0:11:0

Тур 5ЮД
16 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Медик-Лісівник" Солотвин1:21:0
16 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Прут" Делятин2:1
16 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів0:02:0
16 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Пробій" Городенка1:75:2
16 вересня, 2018ФК Рогатин – "Карпати" Болехів7:00:0
16 вересня, 2018ФК Угорники – "Нептун-Покуття" Заболотів1:31:0

Тур 6ЮД
23 вересня, 2018"Прут" Делятин – "Козацький острів" Чорнолізці2:31:3
23 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Хутровик" Тисмениця0:12:0
23 вересня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Нептун-Покуття" Заболотів3:04:1
23 вересня, 2018"Карпати" Болехів – "Покуття" Коломия1:5
23 вересня, 2018"Пробій" Городенка – ФК Угорники6:20:2
23 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – ФК Рогатин1:61:1

Тур 7ЮД
30 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів3:1
30 вересня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Пробій" Городенка2:52:0
30 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Медик-Лісівник" Солотвин0:13:4
30 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Карпати" Болехів2:35:0
30 вересня, 2018ФК Рогатин – "Касова" Бовшів4:01:0
30 вересня, 2018ФК Угорники – "Прут" Делятин1:46:1

Тур 8ЮД
7 жовтня, 2018"Карпати" Болехів – ФК Угорники0:11:1
7 жовтня, 2018"Хутровик" Тисмениця – ФК Рогатин6:10:3
7 жовтня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Пробій" Городенка1:01:2
7 жовтня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Козацький острів" Чорнолізці3:13:5
7 жовтня, 2018"Прут" Делятин – "Нептун-Покуття" Заболотів1:10:2
7 жовтня, 2018"Касова" Бовшів – "Покуття" Коломия0:3

Тур 9ЮД
14 жовтня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Касова" Бовшів0:13:2
14 жовтня, 2018"Пробій" Городенка – "Прут" Делятин5:12:1
14 жовтня, 2018ФК Рогатин – "Медик-Лісівник" Солотвин1:31:1
14 жовтня, 2018ФК Угорники – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів2:11:1
14 жовтня, 2018"Покуття" Коломия – "Хутровик" Тисмениця3:1
14 жовтня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Карпати" Болехів7:01:0

Тур 10ЮД
21 жовтня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Нептун-Покуття" Заболотів0:03:0
21 жовтня, 2018ФК Рогатин – "Покуття" Коломия6:0
21 жовтня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Прут" Делятин3:11:2
21 жовтня, 2018"Касова" Бовшів – ФК Угорники6:10:4
21 жовтня, 2018"Карпати" Болехів – "Пробій" Городенка1:52:2
21 жовтня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Козацький острів" Чорнолізці+:--:+

Тур 11ЮД
28 жовтня, 2018"Пробій" Городенка – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів1:12:0
28 жовтня, 2018ФК Угорники – "Хутровик" Тисмениця1:43:0
28 жовтня, 2018"Прут" Делятин – "Карпати" Болехів5:00:1
28 жовтня, 2018"Покуття" Коломия – "Медик-Лісівник" Солотвин4:1
28 жовтня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Касова" Бовшів1:12:3
28 жовтня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – ФК Рогатин1:25:0

Тур 12ЮД
14 квітня, 2019"Прут" Делятин – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів2:12:0
14 квітня, 2019ФК Угорники – ФК Рогатин2:24:0
14 квітня, 2019"Пробій" Городенка – "Касова" Бовшів2:10:0
14 квітня, 2019"Козацький острів" Чорнолізці – "Покуття" Коломия0:1
14 квітня, 2019"Медик-Лісівник" Солотвин – "Карпати" Болехів9:00:3
14 квітня, 2019"Нептун-Покуття" Заболотів – "Хутровик" Тисмениця1:31:0

Тур 13ЮД
20 квітня, 2019"Покуття" Коломия – ФК Угорники0:4
20 квітня, 2019"Касова" Бовшів – "Прут" Делятин4:02:0
20 квітня, 2019ФК Рогатин – "Нептун-Покуття" Заболотів3:11:1
20 квітня, 2019"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Карпати" Болехів+:-2:2
20 квітня, 2019"Козацький острів" Чорнолізці – "Медик-Лісівник" Солотвин0:104:1
20 квітня, 2019"Хутровик" Тисмениця – "Пробій" Городенка2:00:1

Тур 14ЮД
5 травня, 2019"Карпати" Болехів – "Касова" Бовшів0:33:1
5 травня, 2019"Нептун-Покуття" Заболотів – "Покуття" Коломия+:-
5 травня, 2019"Прут" Делятин – "Хутровик" Тисмениця1:80:4
5 травня, 2019ФК Угорники – "Козацький острів" Чорнолізці3:11:2
5 травня, 2019"Медик-Лісівник" Солотвин – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів6:02:3
5 травня, 2019"Пробій" Городенка – ФК Рогатин2:23:3

Тур 15ЮД
12 травня, 2019"Козацький острів" Чорнолізці – "Нептун-Покуття" Заболотів0:34:0
12 травня, 2019"Хутровик" Тисмениця – "Карпати" Болехів10:02:2
12 травня, 2019"Покуття" Коломия – "Пробій" Городенка0:1
12 травня, 2019"Касова" Бовшів – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів8:01:0
12 травня, 2019ФК Угорники – "Медик-Лісівник" Солотвин0:19:3
12 травня, 2019ФК Рогатин – "Прут" Делятин8:04:2

Тур 16ЮД
19 травня, 2019"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Хутровик" Тисмениця
19 травня, 2019"Пробій" Городенка – "Козацький острів" Чорнолізці
19 травня, 2019"Карпати" Болехів – ФК Рогатин
19 травня, 2019"Нептун-Покуття" Заболотів – ФК Угорники
19 травня, 2019"Медик-Лісівник" Солотвин – "Касова" Бовшів
19 травня, 2019"Прут" Делятин – "Покуття" Коломия

Тур 17ЮД
26 травня, 2019"Нептун-Покуття" Заболотів – "Медик-Лісівник" Солотвин
26 травня, 2019"Покуття" Коломия – "Карпати" Болехів
26 травня, 2019ФК Угорники – "Пробій" Городенка
26 травня, 2019ФК Рогатин – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів
26 травня, 2019"Козацький острів" Чорнолізці – "Прут" Делятин
26 травня, 2019"Хутровик" Тисмениця – "Касова" Бовшів


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
16
Тур 16, 19 травня, 2019
Болехів
:
Рогатин
Заболотів
:
Угорники
Косів
:
Тисмениця
Городенка
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Бовшів
Делятин
:
Коломия
19 травня, 2019
Болехів
:
Рогатин
Заболотів
:
Угорники
Косів
:
Тисмениця
Городенка
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Бовшів
Делятин
:
Коломия
Турнірна таблиця