Сезон 2017

Турнірна таблиця.



Календар


Тур 1ЮД
20 серпня, 2017"Кремінь" Пістинь – "Хутровик" Тисмениця5:14:1
20 серпня, 2017ФК Рогатин – ФК Угорники4:04:2
20 серпня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – "Старт" Гвіздець9:06:1
20 серпня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Покуття" Коломия1:1
20 серпня, 2017"Касова" Бовшів – "Черемош" Верховина7:15:0
20 серпня, 2017"Вовки" Вовчківці – СФК Богородчани4:01:2
19 серпня, 2018"Касова" Бовшів – "Пробій" Городенка3:00:1
19 серпня, 2018"Покуття" Коломия – "Козацький острів" Чорнолізці2:6
19 серпня, 2018ФК Рогатин – ФК Угорники5:10:1
19 серпня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Нептун-Покуття" Заболотів3:20:1
19 серпня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Прут" Делятин6:04:0
19 серпня, 2018"Карпати" Болехів – "Медик-Лісівник" Солотвин2:32:0

Тур 2ЮД
27 серпня, 2017"Хутровик" Тисмениця – СФК Богородчани4:11:3
27 серпня, 2017"Черемош" Верховина – ФК Рогатин0:11:1
27 серпня, 2017"Покуття" Коломия – "Вовки" Вовчківці2:0
27 серпня, 2017"Старт" Гвіздець – "Касова" Бовшів2:11:8
27 серпня, 2017ФК Угорники – "Нептун-Покуття" Заболотів0:94:1
27 серпня, 2017"Кремінь" Пістинь – "Медик-Лісівник" Солотвин0:40:0
26 серпня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – ФК Рогатин1:10:0
26 серпня, 2018"Карпати" Болехів – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів2:32:1
26 серпня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Козацький острів" Чорнолізці3:00:3
26 серпня, 2018"Пробій" Городенка – "Хутровик" Тисмениця1:31:0
26 серпня, 2018ФК Угорники – "Покуття" Коломия1:1
26 серпня, 2018"Прут" Делятин – "Касова" Бовшів1:21:5

Тур 3ЮД
3 вересня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – "Хутровик" Тисмениця4:22:0
3 вересня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Черемош" Верховина0:31:3
3 вересня, 2017"Касова" Бовшів – "Кремінь" Пістинь3:62:1
3 вересня, 2017"Вовки" Вовчківці – ФК Угорники1:11:0
3 вересня, 2017ФК Рогатин – "Старт" Гвіздець3:15:0
3 вересня, 2017СФК Богородчани – "Покуття" Коломия4:0
2 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Прут" Делятин5:01:2
2 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – ФК Угорники1:35:2
2 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Медик-Лісівник" Солотвин0:52:2
2 вересня, 2018ФК Рогатин – "Пробій" Городенка1:13:0
2 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Карпати" Болехів6:12:1
2 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Нептун-Покуття" Заболотів0:1

Тур 4ЮД
10 вересня, 2017"Хутровик" Тисмениця – "Покуття" Коломия2:3
10 вересня, 2017"Старт" Гвіздець – "Нептун-Покуття" Заболотів3:10:0
10 вересня, 2017СФК Богородчани – ФК Угорники5:00:0
10 вересня, 2017"Кремінь" Пістинь – ФК Рогатин0:41:4
10 вересня, 2017"Черемош" Верховина – "Вовки" Вовчківці1:54:3
10 вересня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – "Касова" Бовшів2:22:2
9 вересня, 2018"Пробій" Городенка – "Покуття" Коломия0:1
9 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Касова" Бовшів0:11:0
9 вересня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – ФК Угорники6:10:5
9 вересня, 2018"Прут" Делятин – ФК Рогатин0:51:2
9 вересня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Козацький острів" Чорнолізці5:02:6
9 вересня, 2018"Карпати" Болехів – "Хутровик" Тисмениця2:94:2

Тур 5ЮД
17 вересня, 2017"Касова" Бовшів – "Хутровик" Тисмениця1:32:0
17 вересня, 2017СФК Богородчани – "Черемош" Верховина6:23:1
17 вересня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Кремінь" Пістинь3:30:1
17 вересня, 2017"Покуття" Коломия – ФК Угорники3:2
17 вересня, 2017"Вовки" Вовчківці – "Старт" Гвіздець5:02:1
17 вересня, 2017ФК Рогатин – "Медик-Лісівник" Солотвин1:13:1
16 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Пробій" Городенка1:75:2
16 вересня, 2018ФК Рогатин – "Карпати" Болехів7:00:0
16 вересня, 2018ФК Угорники – "Нептун-Покуття" Заболотів1:31:0
16 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Медик-Лісівник" Солотвин1:21:0
16 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Прут" Делятин2:1
16 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів0:02:0

Тур 6ЮД
24 вересня, 2017"Старт" Гвіздець – СФК Богородчани3:11:4
24 вересня, 2017"Касова" Бовшів – ФК Рогатин1:30:2
24 вересня, 2017"Хутровик" Тисмениця – ФК Угорники6:02:6
24 вересня, 2017"Кремінь" Пістинь – "Вовки" Вовчківці2:14:2
24 вересня, 2017"Черемош" Верховина – "Покуття" Коломия4:1
24 вересня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – "Нептун-Покуття" Заболотів6:11:1
23 вересня, 2018"Пробій" Городенка – ФК Угорники6:20:2
23 вересня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – ФК Рогатин1:61:1
23 вересня, 2018"Прут" Делятин – "Козацький острів" Чорнолізці2:31:3
23 вересня, 2018"Касова" Бовшів – "Хутровик" Тисмениця0:12:0
23 вересня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Нептун-Покуття" Заболотів3:04:1
23 вересня, 2018"Карпати" Болехів – "Покуття" Коломия1:5

Тур 7ЮД
21 вересня, 2017"Покуття" Коломия – "Старт" Гвіздець4:0
1 жовтня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Касова" Бовшів6:13:2
1 жовтня, 2017ФК Угорники – "Черемош" Верховина2:18:1
1 жовтня, 2017"Вовки" Вовчківці – "Медик-Лісівник" Солотвин0:14:1
1 жовтня, 2017ФК Рогатин – "Хутровик" Тисмениця2:35:0
1 жовтня, 2017СФК Богородчани – "Кремінь" Пістинь0:20:0
30 вересня, 2018ФК Рогатин – "Касова" Бовшів4:01:0
30 вересня, 2018ФК Угорники – "Прут" Делятин1:46:1
30 вересня, 2018"Покуття" Коломия – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів3:1
30 вересня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Пробій" Городенка2:52:0
30 вересня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Медик-Лісівник" Солотвин0:13:4
30 вересня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Карпати" Болехів2:35:0

Тур 8ЮД
8 жовтня, 2017"Кремінь" Пістинь – "Покуття" Коломия2:1
8 жовтня, 2017ФК Рогатин – "Нептун-Покуття" Заболотів2:11:1
8 жовтня, 2017"Хутровик" Тисмениця – "Черемош" Верховина3:24:3
8 жовтня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – СФК Богородчани0:01:1
8 жовтня, 2017"Старт" Гвіздець – ФК Угорники1:31:3
8 жовтня, 2017"Касова" Бовшів – "Вовки" Вовчківці7:16:2
7 жовтня, 2018"Прут" Делятин – "Нептун-Покуття" Заболотів1:10:2
7 жовтня, 2018"Касова" Бовшів – "Покуття" Коломия0:3
7 жовтня, 2018"Карпати" Болехів – ФК Угорники0:11:1
7 жовтня, 2018"Хутровик" Тисмениця – ФК Рогатин6:10:3
7 жовтня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Пробій" Городенка1:01:2
7 жовтня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Козацький острів" Чорнолізці3:13:5

Тур 9ЮД
15 жовтня, 2017СФК Богородчани – "Касова" Бовшів2:12:2
15 жовтня, 2017"Черемош" Верховина – "Старт" Гвіздець-:+-:+
15 жовтня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Хутровик" Тисмениця6:21:2
15 жовтня, 2017"Покуття" Коломия – "Медик-Лісівник" Солотвин3:0
15 жовтня, 2017"Вовки" Вовчківці – ФК Рогатин1:30:2
15 жовтня, 2017ФК Угорники – "Кремінь" Пістинь0:50:3
14 жовтня, 2018"Покуття" Коломия – "Хутровик" Тисмениця3:1
14 жовтня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Карпати" Болехів7:01:0
14 жовтня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – "Касова" Бовшів0:13:2
14 жовтня, 2018"Пробій" Городенка – "Прут" Делятин5:12:1
14 жовтня, 2018ФК Рогатин – "Медик-Лісівник" Солотвин1:31:1
14 жовтня, 2018ФК Угорники – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів2:11:1

Тур 10ЮД
22 жовтня, 2017"Медик-Лісівник" Солотвин – ФК Угорники4:10:0
22 жовтня, 2017"Нептун-Покуття" Заболотів – "Вовки" Вовчківці+:-3:1
22 жовтня, 2017"Хутровик" Тисмениця – "Старт" Гвіздець2:04:5
22 жовтня, 2017"Касова" Бовшів – "Покуття" Коломия3:0
22 жовтня, 2017"Кремінь" Пістинь – "Черемош" Верховина+:-+:-
22 жовтня, 2017ФК Рогатин – СФК Богородчани3:00:2
21 жовтня, 2018"Карпати" Болехів – "Пробій" Городенка1:52:2
21 жовтня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Козацький острів" Чорнолізці+:--:+
21 жовтня, 2018"Гуцульщина-Сандаліно" Косів – "Нептун-Покуття" Заболотів0:03:0
21 жовтня, 2018ФК Рогатин – "Покуття" Коломия6:0
21 жовтня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Прут" Делятин3:11:2
21 жовтня, 2018"Касова" Бовшів – ФК Угорники6:10:4

Тур 11ЮД
29 жовтня, 2017"Старт" Гвіздець – "Кремінь" Пістинь2:21:2
29 жовтня, 2017ФК Угорники – "Касова" Бовшів1:12:2
29 жовтня, 2017"Вовки" Вовчківці – "Хутровик" Тисмениця-:+3:1
29 жовтня, 2017"Черемош" Верховина – "Медик-Лісівник" Солотвин-:+-:+
29 жовтня, 2017СФК Богородчани – "Нептун-Покуття" Заболотів3:62:0
5 листопада, 2017"Покуття" Коломия – ФК Рогатин6:1
28 жовтня, 2018"Покуття" Коломия – "Медик-Лісівник" Солотвин4:1
28 жовтня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Касова" Бовшів1:12:3
28 жовтня, 2018"Козацький острів" Чорнолізці – ФК Рогатин1:25:0
28 жовтня, 2018"Пробій" Городенка – "Гуцульщина-Сандаліно" Косів1:12:0
28 жовтня, 2018ФК Угорники – "Хутровик" Тисмениця1:43:0
28 жовтня, 2018"Прут" Делятин – "Карпати" Болехів5:00:1

Тур 12ЮД
15 квітня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Кремінь" Пістинь5:30:2
15 квітня, 2018"Покуття" Коломия – "Нептун-Покуття" Заболотів2:1
15 квітня, 2018"Старт" Гвіздець – "Медик-Лісівник" Солотвин1:00:0
15 квітня, 2018СФК Богородчани – "Вовки" Вовчківці8:00:0
15 квітня, 2018ФК Угорники – ФК Рогатин1:45:0
15 квітня, 2018"Черемош" Верховина – "Касова" Бовшів2:31:0

Тур 13ЮД
22 квітня, 2018"Вовки" Вовчківці – "Покуття" Коломия1:0
22 квітня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – ФК Угорники6:10:3
22 квітня, 2018"Касова" Бовшів – "Старт" Гвіздець2:12:0
22 квітня, 2018СФК Богородчани – "Хутровик" Тисмениця2:21:0
22 квітня, 2018ФК Рогатин – "Черемош" Верховина+:-3:1
22 квітня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Кремінь" Пістинь3:10:1

Тур 14ЮД
29 квітня, 2018ФК Угорники – "Вовки" Вовчківці1:03:2
29 квітня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Медик-Лісівник" Солотвин0:07:5
29 квітня, 2018"Черемош" Верховина – "Нептун-Покуття" Заболотів1:13:1
29 квітня, 2018"Кремінь" Пістинь – "Касова" Бовшів2:22:0
29 квітня, 2018"Покуття" Коломия – СФК Богородчани1:2
29 квітня, 2018"Старт" Гвіздець – ФК Рогатин0:30:2

Тур 15ЮД
6 травня, 2018ФК Угорники – СФК Богородчани0:51:2
6 травня, 2018ФК Рогатин – "Кремінь" Пістинь0:11:1
6 травня, 2018"Вовки" Вовчківці – "Черемош" Верховина2:10:2
6 травня, 2018"Касова" Бовшів – "Медик-Лісівник" Солотвин0:11:1
6 травня, 2018"Покуття" Коломия – "Хутровик" Тисмениця2:0
6 травня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Старт" Гвіздець6:15:0

Тур 16ЮД
13 травня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – ФК Рогатин0:01:2
13 травня, 2018"Черемош" Верховина – СФК Богородчани1:31:0
13 травня, 2018"Кремінь" Пістинь – "Нептун-Покуття" Заболотів0:33:0
13 травня, 2018ФК Угорники – "Покуття" Коломия1:1
13 травня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Касова" Бовшів4:10:2
13 травня, 2018"Старт" Гвіздець – "Вовки" Вовчківці6:01:1

Тур 17ЮД
20 травня, 2018ФК Угорники – "Хутровик" Тисмениця1:54:0
20 травня, 2018"Вовки" Вовчківці – "Кремінь" Пістинь3:51:2
20 травня, 2018"Покуття" Коломия – "Черемош" Верховина3:0
20 травня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – "Медик-Лісівник" Солотвин3:2-:+
20 травня, 2018СФК Богородчани – "Старт" Гвіздець3:19:1
20 травня, 2018ФК Рогатин – "Касова" Бовшів1:10:0

Тур 18ЮД
27 травня, 2018"Старт" Гвіздець – "Покуття" Коломия2:6
27 травня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Вовки" Вовчківці+:-4:0
27 травня, 2018"Хутровик" Тисмениця – ФК Рогатин1:12:0
27 травня, 2018"Кремінь" Пістинь – СФК Богородчани4:00:0
27 травня, 2018"Касова" Бовшів – "Нептун-Покуття" Заболотів4:13:1
27 травня, 2018"Черемош" Верховина – ФК Угорники3:00:1

Тур 19ЮД
3 червня, 2018"Черемош" Верховина – "Хутровик" Тисмениця2:31:2
3 червня, 2018СФК Богородчани – "Медик-Лісівник" Солотвин1:42:1
3 червня, 2018ФК Угорники – "Старт" Гвіздець4:06:0
3 червня, 2018"Вовки" Вовчківці – "Касова" Бовшів3:20:1
3 червня, 2018"Покуття" Коломия – "Кремінь" Пістинь3:3
3 червня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – ФК Рогатин1:20:0

Тур 20ЮД
10 червня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Нептун-Покуття" Заболотів5:02:1
10 червня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Покуття" Коломия3:4
10 червня, 2018ФК Рогатин – "Вовки" Вовчківці+:-3:1
10 червня, 2018"Кремінь" Пістинь – ФК Угорники7:10:0
10 червня, 2018"Касова" Бовшів – СФК Богородчани1:11:0
10 червня, 2018"Старт" Гвіздець – "Черемош" Верховина8:22:2

Тур 21ЮД
17 червня, 2018"Старт" Гвіздець – "Хутровик" Тисмениця1:42:2
17 червня, 2018"Покуття" Коломия – "Касова" Бовшів-:+
17 червня, 2018"Черемош" Верховина – "Кремінь" Пістинь0:30:4
17 червня, 2018СФК Богородчани – ФК Рогатин1:22:1
17 червня, 2018ФК Угорники – "Медик-Лісівник" Солотвин0:25:0
17 червня, 2018"Вовки" Вовчківці – "Нептун-Покуття" Заболотів2:101:3

Тур 22ЮД
24 червня, 2018"Касова" Бовшів – ФК Угорники3:01:1
24 червня, 2018ФК Рогатин – "Покуття" Коломия+:-
24 червня, 2018"Хутровик" Тисмениця – "Вовки" Вовчківці+:-+:-
24 червня, 2018"Медик-Лісівник" Солотвин – "Черемош" Верховина+:-3:1
24 червня, 2018"Нептун-Покуття" Заболотів – СФК Богородчани+:-0:3
24 червня, 2018"Кремінь" Пістинь – "Старт" Гвіздець+:-13:0


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 19 серпня, 2018
Рогатин
0:1
Угорники
Тисмениця
0:1
Заболотів
Бовшів
0:1
Городенка
Коломия
2:6
Чорнолізці
Косів
4:0
Делятин
Болехів
2:0
Солотвин
19 серпня, 2018
Рогатин
5:1
Угорники
Тисмениця
3:2
Заболотів
Бовшів
3:0
Городенка
Коломия
:
Чорнолізці
Косів
6:0
Делятин
Болехів
2:3
Солотвин
Турнірна таблиця