Сезон 2015

Турнірна таблиця.


МісцеКомандаIВНПМ+/-O
126223179:17+6269
226203363:19+4463
326182683:52+3156
426174560:23+3755
526165553:29+2453
6261051149:44+535
726951239:45-632
826861255:60-530
926851340:50-1029
1026821628:68-4026
1126641628:66-3822
1226541725:56-3119
1326431926:67-4115
1426351827:59-3214
МісцеКомандаIВНПМ+/-O
126213282:16+6666
226204259:9+5064
326191676:26+5058
426175478:30+4856
526155675:29+4650
626145741:22+1947
7261001641:46-530
826931428:38-1030
926841439:45-628
1026841417:51-3428
1126821640:51-1126
1226821647:83-3626
1326502133:82-4915
1426102513:141-1283

Календар


Тур 1ЮД
18 квітня, 2015"Княгинин" Підгайчики – ФК Угорники1:50:3
19 квітня, 2015"Метеор" Жукотин – "Прометей" Матеївці+:-1:0
19 квітня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Воскресинці0:00:0
19 квітня, 2015"Спартак" Струпків – "Сокіл" Коршів2:13:0
19 квітня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Семаківці0:13:0
19 квітня, 2015ФК Сопів – "Нива" Мала Кам'янка3:17:0
19 квітня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – ФК Верхній Вербіж1:10:0

Тур 2ЮД
26 квітня, 2015"Сокіл" Коршів – ФК Лісний Хлібичин1:20:1
26 квітня, 2015ФК Верхній Вербіж – Євромікс-Дебеславці ФК8:01:1
26 квітня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – ФК Угорники0:42:3
26 квітня, 2015"Прометей" Матеївці – "Спартак" Струпків2:60:2
26 квітня, 2015ФК Сопів – "Довбушівець" Печеніжин1:22:0
26 квітня, 2015"Прут" Воскресинці – "Княгинин" Підгайчики2:02:1
26 квітня, 2015"Прут" Семаківці – "Метеор" Жукотин1:12:2

Тур 3ЮД
2 травня, 2015"Спартак" Струпків – "Прут" Семаківці0:23:1
3 травня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Нива" Мала Кам'янка10:06:0
3 травня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Прометей" Матеївці11:10:2
3 травня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Сопів0:34:4
3 травня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Сокіл" Коршів1:21:1
3 травня, 2015"Метеор" Жукотин – ФК Верхній Вербіж1:02:0
3 травня, 2015ФК Угорники – "Прут" Воскресинці2:31:0

Тур 4ЮД
9 травня, 2015ФК Сопів – "Метеор" Жукотин2:12:1
10 травня, 2015"Прометей" Матеївці – "Княгинин" Підгайчики1:00:0
10 травня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – Євромікс-Дебеславці ФК0:04:1
10 травня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Воскресинці0:91:0
10 травня, 2015"Прут" Семаківці – ФК Лісний Хлібичин2:02:1
10 травня, 2015"Сокіл" Коршів – ФК Угорники1:20:5
10 травня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Спартак" Струпків3:11:0

Тур 5ЮД
16 травня, 2015"Прут" Воскресинці – "Сокіл" Коршів4:01:1
17 травня, 2015ФК Лісний Хлібичин – ФК Верхній Вербіж3:41:0
17 травня, 2015"Метеор" Жукотин – "Довбушівець" Печеніжин1:04:0
17 травня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Прут" Семаківці2:42:1
17 травня, 2015"Спартак" Струпків – ФК Сопів-:+0:0
17 травня, 2015ФК Угорники – "Прометей" Матеївці+:-7:0
17 травня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Нива" Мала Кам'янка3:03:0

Тур 6ЮД
23 травня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Княгинин" Підгайчики6:11:0
24 травня, 2015"Прут" Семаківці – ФК Угорники5:22:5
24 травня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Метеор" Жукотин+:-1:2
24 травня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Сокіл" Коршів0:91:2
24 травня, 2015ФК Сопів – ФК Лісний Хлібичин2:43:2
24 травня, 2015"Прометей" Матеївці – "Прут" Воскресинці1:91:0
24 травня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Спартак" Струпків1:01:1

Тур 7ЮД
30 травня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин2:20:0
31 травня, 2015"Спартак" Струпків – Євромікс-Дебеславці ФК1:0-:+
31 травня, 2015"Прут" Воскресинці – "Прут" Семаківці1:12:0
31 травня, 2015"Княгинин" Підгайчики – ФК Сопів2:52:3
31 травня, 2015"Сокіл" Коршів – "Прометей" Матеївці2:07:1
31 травня, 2015"Метеор" Жукотин – "Нива" Мала Кам'янка+:-6:0
31 травня, 2015ФК Угорники – ФК Верхній Вербіж1:33:0

Тур 8ЮД
6 червня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Прометей" Матеївці1:71:2
7 червня, 2015"Прут" Семаківці – "Сокіл" Коршів6:01:1
7 червня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Княгинин" Підгайчики4:03:2
7 червня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Прут" Воскресинці1:31:0
7 червня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Лісний Хлібичин2:11:2
7 червня, 2015ФК Сопів – ФК Угорники2:01:3
7 червня, 2015"Метеор" Жукотин – "Спартак" Струпків7:02:0

Тур 9ЮД
14 червня, 2015"Спартак" Струпків – "Нива" Мала Кам'янка3:07:0
14 червня, 2015ФК Угорники – "Довбушівець" Печеніжин1:33:0
14 червня, 2015"Прометей" Матеївці – "Прут" Семаківці2:80:4
14 червня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Метеор" Жукотин0:30:2
14 червня, 2015"Прут" Воскресинці – ФК Сопів2:34:1
14 червня, 2015"Княгинин" Підгайчики – Євромікс-Дебеславці ФК5:10:1
14 червня, 2015"Сокіл" Коршів – ФК Верхній Вербіж1:25:3

Тур 10ЮД
20 червня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Угорники1:12:2
21 червня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Семаківці1:103:0
21 червня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Воскресинці2:42:1
21 червня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Прометей" Матеївці12:21:0
21 червня, 2015"Метеор" Жукотин – "Княгинин" Підгайчики9:03:1
21 червня, 2015ФК Сопів – "Сокіл" Коршів1:12:1
21 червня, 2015"Спартак" Струпків – ФК Лісний Хлібичин1:34:1

Тур 11ЮД
28 червня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Нива" Мала Кам'янка3:02:1
28 червня, 2015"Прут" Воскресинці – Євромікс-Дебеславці ФК6:03:3
28 червня, 2015"Прут" Семаківці – ФК Верхній Вербіж0:32:0
28 червня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Спартак" Струпків1:02:3
28 червня, 2015"Сокіл" Коршів – "Довбушівець" Печеніжин-:+0:2
28 червня, 2015ФК Угорники – "Метеор" Жукотин1:31:1
28 червня, 2015"Прометей" Матеївці – ФК Сопів0:62:5

Тур 12ЮД
5 липня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Прометей" Матеївці2:04:1
5 липня, 2015"Спартак" Струпків – ФК Угорники1:23:1
5 липня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – ФК Верхній Вербіж0:54:2
5 липня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Сокіл" Коршів1:30:0
5 липня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Княгинин" Підгайчики4:14:0
5 липня, 2015ФК Сопів – "Прут" Семаківці2:23:1
5 липня, 2015"Метеор" Жукотин – "Прут" Воскресинці1:04:0

Тур 13ЮД
12 липня, 2015ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин1:03:0
12 липня, 2015"Прометей" Матеївці – Євромікс-Дебеславці ФК5:1-:+
12 липня, 2015"Прут" Воскресинці – "Спартак" Струпків3:02:2
12 липня, 2015"Прут" Семаківці – "Довбушівець" Печеніжин0:00:3
12 липня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Нива" Мала Кам'янка9:20:1
12 липня, 2015"Сокіл" Коршів – "Метеор" Жукотин2:22:4
12 липня, 2015ФК Верхній Вербіж – ФК Сопів3:12:4

Тур 14ЮД
26 липня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Семаківці2:13:1
26 липня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Княгинин" Підгайчики3:53:1
26 липня, 2015"Метеор" Жукотин – "Сокіл" Коршів1:03:0
26 липня, 2015ФК Сопів – ФК Верхній Вербіж3:23:2
26 липня, 2015ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники1:00:6
26 липня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Прометей" Матеївці0:11:0
26 липня, 2015"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресинці1:22:1

Тур 15ЮД
2 серпня, 2015"Прут" Семаківці – ФК Сопів2:30:3
2 серпня, 2015"Прут" Воскресинці – "Метеор" Жукотин1:10:3
2 серпня, 2015"Прометей" Матеївці – "Довбушівець" Печеніжин0:03:0
2 серпня, 2015ФК Угорники – "Спартак" Струпків0:10:0
2 серпня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Нива" Мала Кам'янка11:01:2
2 серпня, 2015"Сокіл" Коршів – Євромікс-Дебеславці ФК1:11:2
2 серпня, 2015"Княгинин" Підгайчики – ФК Лісний Хлібичин2:03:2

Тур 16ЮД
9 серпня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин3:01:1
9 серпня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Воскресинці0:25:0
9 серпня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Прут" Семаківці+:-2:0
9 серпня, 2015"Спартак" Струпків – "Княгинин" Підгайчики6:03:1
9 серпня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Сокіл" Коршів3:05:1
9 серпня, 2015"Метеор" Жукотин – ФК Угорники+:-0:1
9 серпня, 2015ФК Сопів – "Прометей" Матеївці1:18:1

Тур 17ЮД
15 серпня, 2015ФК Угорники – Євромікс-Дебеславці ФК0:01:0
16 серпня, 2015"Прометей" Матеївці – ФК Верхній Вербіж0:23:2
16 серпня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Метеор" Жукотин1:30:3
16 серпня, 2015"Сокіл" Коршів – ФК Сопів1:13:6
16 серпня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Спартак" Струпків+:-2:4
16 серпня, 2015"Прут" Семаківці – "Нива" Мала Кам'янка7:10:1
16 серпня, 2015"Прут" Воскресинці – "Довбушівець" Печеніжин2:00:0

Тур 18ЮД
23 серпня, 2015"Метеор" Жукотин – ФК Лісний Хлібичин4:04:0
23 серпня, 2015ФК Сопів – "Прут" Воскресинці0:25:2
23 серпня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Княгинин" Підгайчики1:02:1
23 серпня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Сокіл" Коршів4:02:5
23 серпня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Спартак" Струпків0:21:2
23 серпня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – ФК Угорники1:00:1
23 серпня, 2015"Прут" Семаківці – "Прометей" Матеївці2:02:1

Тур 19ЮД
29 серпня, 2015"Прометей" Матеївці – "Нива" Мала Кам'янка9:11:0
30 серпня, 2015"Прут" Воскресинці – ФК Верхній Вербіж5:01:0
30 серпня, 2015ФК Лісний Хлібичин – Євромікс-Дебеславці ФК0:21:3
30 серпня, 2015ФК Угорники – ФК Сопів1:25:2
30 серпня, 2015"Спартак" Струпків – "Метеор" Жукотин0:41:2
30 серпня, 2015"Сокіл" Коршів – "Прут" Семаківці1:28:4
30 серпня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Довбушівець" Печеніжин0:12:1

Тур 20ЮД
5 вересня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – ФК Лісний Хлібичин3:24:1
6 вересня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Метеор" Жукотин0:92:2
6 вересня, 2015ФК Верхній Вербіж – ФК Угорники4:11:5
6 вересня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Спартак" Струпків2:02:0
6 вересня, 2015"Прут" Семаківці – "Прут" Воскресинці2:40:4
6 вересня, 2015ФК Сопів – "Княгинин" Підгайчики6:05:2
6 вересня, 2015"Прометей" Матеївці – "Сокіл" Коршів3:23:3

Тур 21ЮД
12 вересня, 2015"Княгинин" Підгайчики – ФК Верхній Вербіж-:+1:1
13 вересня, 2015"Прут" Воскресинці – "Прометей" Матеївці+:-3:0
13 вересня, 2015"Метеор" Жукотин – Євромікс-Дебеславці ФК+:-1:0
13 вересня, 2015"Сокіл" Коршів – "Нива" Мала Кам'янка+:-3:0
13 вересня, 2015ФК Лісний Хлібичин – ФК Сопів2:64:1
13 вересня, 2015ФК Угорники – "Прут" Семаківці1:1+:-
13 вересня, 2015"Спартак" Струпків – "Довбушівець" Печеніжин2:15:1

Тур 22ЮД
19 вересня, 2015"Сокіл" Коршів – "Прут" Воскресинці1:23:0
20 вересня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – "Метеор" Жукотин0:21:3
20 вересня, 2015"Прут" Семаківці – "Княгинин" Підгайчики7:01:1
20 вересня, 2015ФК Сопів – "Спартак" Струпків3:00:1
20 вересня, 2015"Прометей" Матеївці – ФК Угорники0:32:3
20 вересня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – Євромікс-Дебеславці ФК-:+0:2
20 вересня, 2015ФК Верхній Вербіж – ФК Лісний Хлібичин+:-0:3

Тур 23ЮД
26 вересня, 2015"Метеор" Жукотин – ФК Сопів1:12:3
27 вересня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – "Довбушівець" Печеніжин1:24:3
27 вересня, 2015"Прут" Воскресинці – "Нива" Мала Кам'янка12:05:1
27 вересня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Семаківці0:19:2
27 вересня, 2015ФК Угорники – "Сокіл" Коршів0:16:1
27 вересня, 2015"Спартак" Струпків – ФК Верхній Вербіж0:23:0
27 вересня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Прометей" Матеївці1:52:2

Тур 24ЮД
3 жовтня, 2015"Прут" Семаківці – "Спартак" Струпків6:10:2
4 жовтня, 2015ФК Сопів – Євромікс-Дебеславці ФК9:03:4
4 жовтня, 2015"Сокіл" Коршів – "Княгинин" Підгайчики5:14:0
4 жовтня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Метеор" Жукотин0:20:1
4 жовтня, 2015"Прут" Воскресинці – ФК Угорники4:00:5
4 жовтня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – "Довбушівець" Печеніжин0:12:1
4 жовтня, 2015"Прометей" Матеївці – ФК Лісний Хлібичин7:20:0

Тур 25ЮД
11 жовтня, 2015"Княгинин" Підгайчики – "Прут" Воскресинці-:+2:6
11 жовтня, 2015"Метеор" Жукотин – "Прут" Семаківці1:02:0
11 жовтня, 2015ФК Лісний Хлібичин – "Сокіл" Коршів0:32:2
11 жовтня, 2015Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Верхній Вербіж+:-5:0
11 жовтня, 2015ФК Угорники – "Нива" Мала Кам'янка+:-6:0
11 жовтня, 2015"Спартак" Струпків – "Прометей" Матеївці9:07:1
11 жовтня, 2015"Довбушівець" Печеніжин – ФК Сопів0:23:4

Тур 26ЮД
18 жовтня, 2015"Нива" Мала Кам'янка – ФК Сопів0:101:3
18 жовтня, 2015"Прометей" Матеївці – "Метеор" Жукотин0:22:3
18 жовтня, 2015ФК Угорники – "Княгинин" Підгайчики+:-+:-
18 жовтня, 2015"Прут" Семаківці – Євромікс-Дебеславці ФК2:10:3
18 жовтня, 2015"Сокіл" Коршів – "Спартак" Струпків1:41:2
18 жовтня, 2015ФК Верхній Вербіж – "Довбушівець" Печеніжин+:-2:2
18 жовтня, 2015"Прут" Воскресинці – ФК Лісний Хлібичин+:-2:1


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 19 серпня, 2018
Рогатин
0:1
Угорники
Тисмениця
0:1
Заболотів
Бовшів
0:1
Городенка
Коломия
2:6
Чорнолізці
Косів
4:0
Делятин
Болехів
2:0
Солотвин
19 серпня, 2018
Рогатин
5:1
Угорники
Тисмениця
3:2
Заболотів
Бовшів
3:0
Городенка
Коломия
:
Чорнолізці
Косів
6:0
Делятин
Болехів
2:3
Солотвин
Турнірна таблиця