Сезон 2013

Турнірна таблиця.


МісцеКомандаIВНПМ+/-O
126197077:20+5764
226187143:12+3161
326174546:27+1955
426161969:38+3149
526127737:28+943
626125934:32+241
726107940:48-837
8261061039:44-536
9261051129:35-635
1026911635:61-2628
1126741530:45-1524
1226621820:52-3220
1326531821:59-3818
142611247:26-19-11
МісцеКомандаIВНПМ+/-O
126204258:18+4064
225192459:15+4459
326184456:24+3258
4261421056:47+944
5261241032:36-440
6261151053:48+538
7251121239:56-1735
8251121249:45+434
925961042:45-332
1026831528:44-1627
1126651528:55-2721
1226471529:63-3418
1326521923:58-3514
1426721725:23+211

Календар


Тур 1ЮД
21 квітня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – Євромікс-Дебеславці ФК2:21:0
21 квітня, 2013"Підгір'я" Іванівці – ФК Верхній Вербіж1:33:1
21 квітня, 2013"Прут" Семаківці – ФК Лісний Хлібичин1:13:0
21 квітня, 2013"Карпати" Спас – ФК Угорники10:02:3
21 квітня, 2013"Прут" Воскресинці – "Сокіл" Коршів2:20:2
21 квітня, 2013"Спартак" Струпків – "Метеор" Жукотин0:30:0
21 квітня, 2013ФК Шепарівці – ФК Молодятин0:31:1

Тур 2ЮД
28 квітня, 2013"Сокіл" Коршів – ФК Шепарівці2:02:0
28 квітня, 2013"Карпати" Спас – "Спартак" Струпків4:11:2
28 квітня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин1:21:1
28 квітня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Прут" Воскресинці6:21:0
28 квітня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Угорники0:12:0
28 квітня, 2013ФК Молодятин – "Прут" Семаківці2:11:0
28 квітня, 2013"Метеор" Жукотин – "Підгір'я" Іванівці3:12:1

Тур 3ЮД
2 травня, 2013"Спартак" Струпків – Євромікс-Дебеславці ФК1:26:0
2 травня, 2013ФК Шепарівці – ФК Верхній Вербіж2:10:1
2 травня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Карпати" Спас0:21:2
2 травня, 2013"Прут" Семаківці – "Сокіл" Коршів3:03:1
2 травня, 2013ФК Угорники – "Нива" Мала Кам'янка4:22:0
2 травня, 2013"Прут" Воскресинці – "Метеор" Жукотин0:23:1
2 травня, 2013ФК Лісний Хлібичин – ФК Молодятин0:11:0

Тур 4ЮД
9 травня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – ФК Молодятин1:91:1
9 травня, 2013"Метеор" Жукотин – ФК Шепарівці2:0+:-
9 травня, 2013ФК Угорники – "Спартак" Струпків1:20:3
9 травня, 2013"Сокіл" Коршів – ФК Лісний Хлібичин2:24:0
9 травня, 2013"Карпати" Спас – "Прут" Воскресинці3:01:3
9 травня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Прут" Семаківці2:01:1
9 травня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Підгір'я" Іванівці1:10:1

Тур 5ЮД
12 травня, 2013"Прут" Семаківці – "Метеор" Жукотин1:21:1
12 травня, 2013"Прут" Воскресинці – Євромікс-Дебеславці ФК4:00:0
12 травня, 2013ФК Лісний Хлібичин – ФК Верхній Вербіж1:02:0
12 травня, 2013"Спартак" Струпків – "Нива" Мала Кам'янка+:-5:2
12 травня, 2013ФК Шепарівці – "Карпати" Спас-:+-:+
12 травня, 2013ФК Молодятин – "Сокіл" Коршів3:01:2
12 травня, 2013"Підгір'я" Іванівці – ФК Угорники0:11:2

Тур 6ЮД
19 травня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Сокіл" Коршів2:63:2
19 травня, 2013"Карпати" Спас – "Прут" Семаківці5:00:2
19 травня, 2013"Спартак" Струпків – "Підгір'я" Іванівці5:44:0
19 травня, 2013ФК Верхній Вербіж – ФК Молодятин+:-2:0
19 травня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Шепарівці1:42:0
19 травня, 2013"Метеор" Жукотин – ФК Лісний Хлібичин1:05:0
19 травня, 2013ФК Угорники – "Прут" Воскресинці0:10:1

Тур 7ЮД
26 травня, 2013ФК Шепарівці – ФК Угорники2:02:3
26 травня, 2013ФК Молодятин – "Метеор" Жукотин0:00:1
26 травня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Нива" Мала Кам'янка0:10:2
26 травня, 2013"Прут" Семаківці – Євромікс-Дебеславці ФК2:12:1
26 травня, 2013"Сокіл" Коршів – ФК Верхній Вербіж5:32:1
26 травня, 2013"Прут" Воскресинці – "Спартак" Струпків2:10:0
26 травня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Карпати" Спас0:22:1

Тур 8ЮД
2 червня, 2013"Метеор" Жукотин – "Сокіл" Коршів2:02:0
2 червня, 2013ФК Угорники – "Прут" Семаківці3:12:4
2 червня, 2013"Карпати" Спас – ФК Молодятин4:12:1
2 червня, 2013"Спартак" Струпків – ФК Шепарівці2:27:0
2 червня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – ФК Верхній Вербіж2:21:2
2 червня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Лісний Хлібичин1:30:0
2 червня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Прут" Воскресинці1:11:3

Тур 9ЮД
9 червня, 2013"Прут" Воскресинці – "Нива" Мала Кам'янка2:02:1
9 червня, 2013ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники1:04:0
9 червня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Метеор" Жукотин2:81:1
9 червня, 2013ФК Шепарівці – "Підгір'я" Іванівці4:13:1
9 червня, 2013ФК Молодятин – Євромікс-Дебеславці ФК7:25:1
9 червня, 2013"Прут" Семаківці – "Спартак" Струпків1:21:1
9 червня, 2013"Сокіл" Коршів – "Карпати" Спас0:37:1

Тур 10ЮД
16 червня, 2013"Карпати" Спас – ФК Верхній Вербіж3:11:2
16 червня, 2013"Спартак" Струпків – ФК Лісний Хлібичин0:33:1
16 червня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Сокіл" Коршів1:22:1
16 червня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Прут" Семаківці2:10:0
16 червня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Метеор" Жукотин1:10:1
16 червня, 2013ФК Угорники – ФК Молодятин3:24:0
16 червня, 2013"Прут" Воскресинці – ФК Шепарівці0:22:0

Тур 11ЮД
23 червня, 2013ФК Шепарівці – "Нива" Мала Кам'янка0:01:2
23 червня, 2013ФК Молодятин – "Спартак" Струпків4:01:1
23 червня, 2013"Метеор" Жукотин – "Карпати" Спас0:11:0
23 червня, 2013"Прут" Семаківці – "Прут" Воскресинці0:10:1
23 червня, 2013"Сокіл" Коршів – ФК Угорники2:47:0
23 червня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Підгір'я" Іванівці5:06:0
23 червня, 2013ФК Верхній Вербіж – Євромікс-Дебеславці ФК2:12:2

Тур 12ЮД
30 червня, 2013ФК Угорники – ФК Верхній Вербіж2:32:4
30 червня, 2013"Прут" Воскресинці – ФК Лісний Хлібичин1:52:2
30 червня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Карпати" Спас3:41:0
30 червня, 2013"Спартак" Струпків – "Сокіл" Коршів1:43:1
30 червня, 2013ФК Шепарівці – "Прут" Семаківці5:10:2
30 червня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Метеор" Жукотин1:30:0
30 червня, 2013"Підгір'я" Іванівці – ФК Молодятин2:22:1

Тур 13ЮД
7 липня, 2013ФК Лісний Хлібичин – ФК Шепарівці8:2+:-
7 липня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Спартак" Струпків6:13:3
7 липня, 2013ФК Молодятин – "Прут" Воскресинці1:02:4
7 липня, 2013"Метеор" Жукотин – ФК Угорники2:14:0
7 липня, 2013"Прут" Семаківці – "Нива" Мала Кам'янка4:00:1
7 липня, 2013"Сокіл" Коршів – "Підгір'я" Іванівці4:16:1
7 липня, 2013"Карпати" Спас – Євромікс-Дебеславці ФК+:-0:1

Тур 14ЮД
4 серпня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Карпати" Спас1:21:0
4 серпня, 2013ФК Угорники – "Метеор" Жукотин2:00:1
4 серпня, 2013"Прут" Воскресинці – ФК Молодятин5:02:1
4 серпня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Сокіл" Коршів1:01:5
4 серпня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Семаківці0:03:1
4 серпня, 2013"Спартак" Струпків – ФК Верхній Вербіж2:27:1
4 серпня, 2013ФК Шепарівці – ФК Лісний Хлібичин0:20:3

Тур 15ЮД
11 серпня, 2013"Карпати" Спас – "Нива" Мала Кам'янка4:10:0
11 серпня, 2013ФК Молодятин – "Підгір'я" Іванівці2:41:0
11 серпня, 2013"Метеор" Жукотин – Євромікс-Дебеславці ФК7:03:1
11 серпня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Воскресинці2:02:2
11 серпня, 2013ФК Верхній Вербіж – ФК Угорники1:13:2
11 серпня, 2013"Сокіл" Коршів – "Спартак" Струпків2:10:5
11 серпня, 2013"Прут" Семаківці – ФК Шепарівці0:2+:-

Тур 16ЮД
18 серпня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – ФК Шепарівці+:-+:-
18 серпня, 2013"Спартак" Струпків – ФК Молодятин2:14:2
18 серпня, 2013"Карпати" Спас – "Метеор" Жукотин2:10:2
18 серпня, 2013"Прут" Воскресинці – "Прут" Семаківці0:22:0
18 серпня, 2013ФК Угорники – "Сокіл" Коршів3:33:2
18 серпня, 2013"Підгір'я" Іванівці – ФК Лісний Хлібичин0:12:1
18 серпня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Верхній Вербіж0:20:0

Тур 17ЮД
25 серпня, 2013"Сокіл" Коршів – Євромікс-Дебеславці ФК5:02:1
25 серпня, 2013"Прут" Семаківці – "Підгір'я" Іванівці1:11:0
25 серпня, 2013"Метеор" Жукотин – "Нива" Мала Кам'янка3:00:0
25 серпня, 2013ФК Молодятин – ФК Угорники4:52:1
25 серпня, 2013ФК Шепарівці – "Прут" Воскресинці-:+-:+
25 серпня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Карпати" Спас0:02:1
25 серпня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Спартак" Струпків1:01:3

Тур 18ЮД
1 вересня, 2013"Підгір'я" Іванівці – ФК Шепарівці+:-+:-
1 вересня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Молодятин2:07:1
1 вересня, 2013"Спартак" Струпків – "Прут" Семаківці2:14:0
1 вересня, 2013"Карпати" Спас – "Сокіл" Коршів2:00:4
1 вересня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Воскресинці2:34:0
1 вересня, 2013ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин7:30:4
1 вересня, 2013"Метеор" Жукотин – ФК Верхній Вербіж3:03:1

Тур 19ЮД
8 вересня, 2013ФК Молодятин – "Карпати" Спас0:14:0
8 вересня, 2013ФК Шепарівці – "Спартак" Струпків-:+-:+
8 вересня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Нива" Мала Кам'янка1:12:5
8 вересня, 2013ФК Лісний Хлібичин – Євромікс-Дебеславці ФК+:-1:0
8 вересня, 2013"Прут" Воскресинці – "Підгір'я" Іванівці+:-7:1
8 вересня, 2013"Сокіл" Коршів – "Метеор" Жукотин1:41:1
8 вересня, 2013"Прут" Семаківці – ФК Угорники0:32:2

Тур 20ЮД
11 вересня, 2013"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресинці2:32:0
11 вересня, 2013"Карпати" Спас – ФК Лісний Хлібичин1:12:2
11 вересня, 2013ФК Угорники – ФК Шепарівці+:-+:-
11 вересня, 2013"Метеор" Жукотин – ФК Молодятин2:05:1
11 вересня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Підгір'я" Іванівці3:11:1
11 вересня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Семаківці1:31:0
11 вересня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Сокіл" Коршів2:21:2

Тур 21ЮД
22 вересня, 2013"Сокіл" Коршів – "Нива" Мала Кам'янка4:04:2
22 вересня, 2013"Прут" Семаківці – "Карпати" Спас1:23:0
22 вересня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Спартак" Струпків4:21:2
22 вересня, 2013ФК Молодятин – ФК Верхній Вербіж3:20:0
22 вересня, 2013ФК Шепарівці – Євромікс-Дебеславці ФК-:+-:+
22 вересня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Метеор" Жукотин2:10:2
22 вересня, 2013"Прут" Воскресинці – ФК Угорники2:12:1

Тур 22ЮД
27 вересня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Воскресинці2:10:1
27 вересня, 2013ФК Верхній Вербіж – ФК Лісний Хлібичин-:+6:2
27 вересня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – "Спартак" Струпків1:31:1
27 вересня, 2013"Карпати" Спас – ФК Шепарівці+:-+:-
27 вересня, 2013"Сокіл" Коршів – ФК Молодятин5:13:1
27 вересня, 2013ФК Угорники – "Підгір'я" Іванівці7:03:1
27 вересня, 2013"Метеор" Жукотин – "Прут" Семаківці4:02:0

Тур 23ЮД
29 вересня, 2013"Спартак" Струпків – ФК Угорники3:22:1
29 вересня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Сокіл" Коршів4:13:2
29 вересня, 2013"Прут" Воскресинці – "Карпати" Спас0:03:0
29 вересня, 2013"Прут" Семаківці – ФК Верхній Вербіж+:-5:1
29 вересня, 2013"Підгір'я" Іванівці – Євромікс-Дебеславці ФК2:11:2
29 вересня, 2013ФК Молодятин – "Нива" Мала Кам'янка3:10:1
29 вересня, 2013ФК Шепарівці – "Метеор" Жукотин-:+-:+

Тур 24ЮД
6 жовтня, 2013"Карпати" Спас – "Підгір'я" Іванівці1:12:0
6 жовтня, 2013"Сокіл" Коршів – "Прут" Семаківці1:36:0
6 жовтня, 2013"Нива" Мала Кам'янка – ФК Угорники3:23:0
6 жовтня, 2013"Метеор" Жукотин – "Прут" Воскресинці1:03:1
6 жовтня, 2013ФК Молодятин – ФК Лісний Хлібичин0:33:0
6 жовтня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Спартак" Струпків1:31:4
6 жовтня, 2013ФК Верхній Вербіж – ФК Шепарівці+:-+:-

Тур 25ЮД
13 жовтня, 2013"Прут" Семаківці – ФК Молодятин+:-+:-
13 жовтня, 2013"Підгір'я" Іванівці – "Метеор" Жукотин0:40:1
13 жовтня, 2013ФК Шепарівці – "Сокіл" Коршів-:+-:+
13 жовтня, 2013"Спартак" Струпків – "Карпати" Спас3:24:1
13 жовтня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Нива" Мала Кам'янка1:10:0
13 жовтня, 2013"Прут" Воскресинці – ФК Верхній Вербіж2:12:1
13 жовтня, 2013ФК Угорники – Євромікс-Дебеславці ФК+:-3:2

Тур 26ЮД
20 жовтня, 2013Євромікс-Дебеславці ФК – "Нива" Мала Кам'янка2:12:1
20 жовтня, 2013ФК Верхній Вербіж – "Підгір'я" Іванівці+:-1:1
20 жовтня, 2013ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Семаківці2:11:3
20 жовтня, 2013ФК Угорники – "Карпати" Спас3:01:3
20 жовтня, 2013ФК Молодятин – ФК Шепарівці+:-+:-
20 жовтня, 2013"Метеор" Жукотин – "Спартак" Струпків3:01:1
20 жовтня, 2013"Сокіл" Коршів – "Прут" Воскресинці0:01:3


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
10
Тур 10, 21 жовтня, 2018
Косів
:
Заболотів
Рогатин
:
Коломия
Болехів
:
Городенка
Тисмениця
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Делятин
Бовшів
:
Угорники
21 жовтня, 2018
Косів
:
Заболотів
Рогатин
:
Коломия
Болехів
:
Городенка
Тисмениця
:
Чорнолізці
Солотвин
:
Делятин
Бовшів
:
Угорники
Турнірна таблиця