Сезон 2012

Турнірна таблиця.



Календар


Тур 1ЮД
8 квітня, 2012ФК Угорники – "FC Skiff" Черемхів2:24:0
8 квітня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Ураган" Ворона2:22:1
8 квітня, 2012ФК Голосків – ФК Молодятин2:00:1
8 квітня, 2012"Нива" Джурків – "Довбушівець" Печеніжин3:42:6
8 квітня, 2012Ценява – "Ювента" Лісна Слобідка4:06:1
8 квітня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Діброва" Годи-Добровідка8:08:4
8 квітня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Вікторія" Велика Кам'янка0:41:1

Тур 2ЮД
17 квітня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – Ценява1:31:2
17 квітня, 2012ФК Молодятин – "Нива" Джурків3:03:0
17 квітня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Голосків1:61:0
17 квітня, 2012"Ураган" Ворона – "Довбушівець" Печеніжин3:00:1
17 квітня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Угорники3:22:2
17 квітня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Нива" Мала Кам'янка1:11:1
17 квітня, 2012"FC Skiff" Черемхів – ФК Лісний Хлібичин0:23:5

Тур 3ЮД
22 квітня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Ураган" Ворона1:02:0
22 квітня, 2012"Нива" Джурків – "Ювента" Лісна Слобідка5:20:2
22 квітня, 2012ФК Голосків – "Діброва" Годи-Добровідка5:01:1
22 квітня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Вікторія" Велика Кам'янка3:00:2
22 квітня, 2012Ценява – "FC Skiff" Черемхів1:15:2
22 квітня, 2012ФК Угорники – "Торфовик-Агро" Торговиця1:13:1
22 квітня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – ФК Молодятин3:00:1

Тур 4ЮД
29 квітня, 2012"Ураган" Ворона – ФК Молодятин0:13:1
29 квітня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Лісний Хлібичин1:22:2
29 квітня, 2012"FC Skiff" Черемхів – ФК Голосків0:02:0
29 квітня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – Ценява5:21:0
29 квітня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Нива" Джурків3:03:0
29 квітня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Довбушівець" Печеніжин1:40:0
29 квітня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – ФК Угорники1:23:1

Тур 5ЮД
6 травня, 2012ФК Голосків – "Вікторія" Велика Кам'янка3:13:1
6 травня, 2012Ценява – "Торфовик-Агро" Торговиця1:21:0
6 травня, 2012ФК Угорники – "Ураган" Ворона1:04:0
6 травня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Нива" Мала Кам'янка2:02:1
6 травня, 2012ФК Молодятин – "Ювента" Лісна Слобідка5:04:0
6 травня, 2012"Нива" Джурків – "FC Skiff" Черемхів0:11:3
6 травня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Діброва" Годи-Добровідка0:12:2

Тур 6ЮД
13 травня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Довбушівець" Печеніжин2:01:0
13 травня, 2012"Ураган" Ворона – "Ювента" Лісна Слобідка3:04:1
13 травня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – Ценява0:12:1
13 травня, 2012ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин3:23:4
13 травня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Голосків0:62:2
13 травня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Нива" Джурків6:15:1
13 травня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Молодятин1:22:5

Тур 7ЮД
20 травня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Вікторія" Велика Кам'янка4:13:1
20 травня, 2012ФК Голосків – "Нива" Мала Кам'янка4:11:3
20 травня, 2012"Нива" Джурків – "Торфовик-Агро" Торговиця5:23:3
20 травня, 2012Ценява – ФК Угорники0:01:3
20 травня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Діброва" Годи-Добровідка0:23:4
20 травня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Ураган" Ворона3:07:1
20 травня, 2012ФК Молодятин – "FC Skiff" Черемхів1:03:0

Тур 8ЮД
27 травня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Нива" Джурків3:03:0
27 травня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Молодятин0:33:0
27 травня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Ювента" Лісна Слобідка5:12:0
27 травня, 2012ФК Лісний Хлібичин – Ценява4:04:1
27 травня, 2012"Ураган" Ворона – "Діброва" Годи-Добровідка3:12:3
27 травня, 2012ФК Угорники – ФК Голосків0:12:0
27 травня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Довбушівець" Печеніжин0:30:3

Тур 9ЮД
3 червня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Вікторія" Велика Кам'янка0:20:1
3 червня, 2012"Нива" Джурків – ФК Угорники1:13:4
3 червня, 2012Ценява – "Ураган" Ворона2:12:2
3 червня, 2012ФК Голосків – ФК Лісний Хлібичин2:21:2
3 червня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Нива" Мала Кам'янка3:01:0
3 червня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "FC Skiff" Черемхів1:21:1
3 червня, 2012ФК Молодятин – "Торфовик-Агро" Торговиця1:00:1

Тур 10ЮД
3 червня, 2012Ценява – ФК Голосків1:00:0
3 червня, 2012ФК Угорники – "Довбушівець" Печеніжин3:01:1
3 червня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – ФК Молодятин1:33:2
3 червня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Діброва" Годи-Добровідка5:16:0
3 червня, 2012"Ураган" Ворона – "FC Skiff" Черемхів2:21:1
3 червня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Нива" Джурків7:06:1
10 червня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Ювента" Лісна Слобідка1:04:3

Тур 11ЮД
17 червня, 2012ФК Молодятин – ФК Угорники0:01:0
17 червня, 2012"Нива" Джурків – Ценява2:60:5
17 червня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Вікторія" Велика Кам'янка4:20:3
17 червня, 2012ФК Голосків – "Ураган" Ворона2:02:3
17 червня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Торфовик-Агро" Торговиця4:01:3
17 червня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Нива" Мала Кам'янка2:02:5
17 червня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – ФК Лісний Хлібичин0:22:1

Тур 12ЮД
24 червня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "FC Skiff" Черемхів3:03:1
24 червня, 2012ФК Голосків – "Нива" Джурків3:03:1
24 червня, 2012"Ураган" Ворона – "Вікторія" Велика Кам'янка0:12:1
24 червня, 2012Ценява – "Довбушівець" Печеніжин0:20:0
24 червня, 2012ФК Угорники – "Ювента" Лісна Слобідка9:03:0
24 червня, 2012ФК Лісний Хлібичин – ФК Молодятин3:01:3
24 червня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Діброва" Годи-Добровідка1:35:3

Тур 13ЮД
1 липня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – ФК Голосків0:28:1
1 липня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Лісний Хлібичин2:21:1
1 липня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Торфовик-Агро" Торговиця3:12:0
1 липня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Угорники1:01:0
1 липня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Нива" Мала Кам'янка3:31:1
1 липня, 2012ФК Молодятин – Ценява3:02:0
1 липня, 2012"Нива" Джурків – "Ураган" Ворона0:22:4

Тур 14ЮД
29 липня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Ювента" Лісна Слобідка3:02:0
29 липня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Вікторія" Велика Кам'янка2:31:3
29 липня, 2012ФК Угорники – "Діброва" Годи-Добровідка3:02:0
29 липня, 2012Ценява – ФК Молодятин2:01:2
29 липня, 2012ФК Голосків – "Довбушівець" Печеніжин3:20:6
29 липня, 2012"Ураган" Ворона – "Нива" Джурків3:02:1
29 липня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "FC Skiff" Черемхів3:04:2

Тур 15ЮД
5 серпня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Торфовик-Агро" Торговиця4:13:0
5 серпня, 2012ФК Молодятин – ФК Лісний Хлібичин3:02:1
5 серпня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Угорники2:40:1
5 серпня, 2012"Нива" Джурків – ФК Голосків4:14:1
5 серпня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – Ценява6:02:0
5 серпня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Нива" Мала Кам'янка1:61:3
5 серпня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Ураган" Ворона3:05:1

Тур 16ЮД
12 серпня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Ювента" Лісна Слобідка12:03:2
12 серпня, 2012"Ураган" Ворона – ФК Голосків1:01:2
12 серпня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Діброва" Годи-Добровідка2:03:0
12 серпня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин2:01:2
12 серпня, 2012ФК Угорники – ФК Молодятин5:22:1
12 серпня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "FC Skiff" Черемхів1:15:0
12 серпня, 2012Ценява – "Нива" Джурків3:01:1

Тур 17ЮД
19 серпня, 2012"Нива" Джурків – ФК Лісний Хлібичин0:21:5
19 серпня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Вікторія" Велика Кам'янка0:30:1
19 серпня, 2012ФК Молодятин – "Нива" Мала Кам'янка4:11:0
19 серпня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Ураган" Ворона4:23:1
19 серпня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Торфовик-Агро" Торговиця2:50:3
19 серпня, 2012ФК Голосків – Ценява3:03:0
19 серпня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – ФК Угорники1:12:1

Тур 18ЮД
26 серпня, 2012ФК Лісний Хлібичин – ФК Голосків0:01:2
26 серпня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Діброва" Годи-Добровідка3:04:2
26 серпня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Довбушівець" Печеніжин1:01:0
26 серпня, 2012ФК Угорники – "Нива" Джурків3:06:4
26 серпня, 2012"Ураган" Ворона – Ценява3:02:2
26 серпня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Ювента" Лісна Слобідка3:03:0
26 серпня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Молодятин4:30:4

Тур 19ЮД
2 вересня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Ураган" Ворона3:10:0
2 вересня, 2012Ценява – ФК Лісний Хлібичин0:14:1
2 вересня, 2012ФК Молодятин – "Вікторія" Велика Кам'янка2:11:1
2 вересня, 2012"Нива" Джурків – "Нива" Мала Кам'янка2:51:4
2 вересня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "FC Skiff" Черемхів0:30:3
2 вересня, 2012ФК Голосків – ФК Угорники2:11:0
2 вересня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Торфовик-Агро" Торговиця3:03:0

Тур 20ЮД
16 вересня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Ювента" Лісна Слобідка1:01:0
16 вересня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – ФК Голосків1:05:0
16 вересня, 2012"Ураган" Ворона – ФК Лісний Хлібичин1:01:3
16 вересня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – "Нива" Джурків3:03:0
16 вересня, 2012"FC Skiff" Черемхів – ФК Молодятин4:12:1
16 вересня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Довбушівець" Печеніжин5:00:2
16 вересня, 2012ФК Угорники – Ценява1:14:0

Тур 21ЮД
23 вересня, 2012Ценява – "Нива" Мала Кам'янка2:25:3
23 вересня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "FC Skiff" Черемхів1:32:3
23 вересня, 2012ФК Голосків – "Торфовик-Агро" Торговиця1:23:1
23 вересня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Ураган" Ворона1:23:1
23 вересня, 2012ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники1:02:1
23 вересня, 2012"Нива" Джурків – "Вікторія" Велика Кам'янка3:43:2
23 вересня, 2012ФК Молодятин – "Діброва" Годи-Добровідка3:03:0

Тур 22ЮД
27 вересня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – Ценява3:03:0
27 вересня, 2012"Ураган" Ворона – ФК Угорники0:41:0
27 вересня, 2012"FC Skiff" Черемхів – "Нива" Джурків3:04:0
27 вересня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – "Довбушівець" Печеніжин1:10:3
27 вересня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Молодятин0:61:3
27 вересня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Голосків3:03:3
27 вересня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин0:02:0

Тур 23ЮД
30 вересня, 2012ФК Молодятин – "Ураган" Ворона3:13:0
30 вересня, 2012"Нива" Джурків – "Діброва" Годи-Добровідка6:32:1
30 вересня, 2012ФК Угорники – "Нива" Мала Кам'янка2:12:0
30 вересня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "Торфовик-Агро" Торговиця6:15:1
30 вересня, 2012Ценява – "Вікторія" Велика Кам'янка1:33:0
30 вересня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Ювента" Лісна Слобідка3:03:0
30 вересня, 2012ФК Голосків – "FC Skiff" Черемхів0:21:0

Тур 24ЮД
7 жовтня, 2012ФК Молодятин – "Довбушівець" Печеніжин1:21:0
7 жовтня, 2012"FC Skiff" Черемхів – Ценява1:16:1
7 жовтня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Голосків3:01:0
7 жовтня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – "Нива" Джурків3:03:0
7 жовтня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин2:43:3
7 жовтня, 2012"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Угорники1:41:7
7 жовтня, 2012"Ураган" Ворона – "Нива" Мала Кам'янка1:12:4

Тур 25ЮД
14 жовтня, 2012"Нива" Мала Кам'янка – "Торфовик-Агро" Торговиця3:03:0
14 жовтня, 2012ФК Голосків – "Ювента" Лісна Слобідка3:03:0
14 жовтня, 2012Ценява – "Діброва" Годи-Добровідка8:10:1
14 жовтня, 2012"Нива" Джурків – ФК Молодятин0:30:3
14 жовтня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Ураган" Ворона3:03:0
14 жовтня, 2012ФК Лісний Хлібичин – "FC Skiff" Черемхів3:13:2
14 жовтня, 2012ФК Угорники – "Вікторія" Велика Кам'янка2:06:0

Тур 26ЮД
21 жовтня, 2012"Вікторія" Велика Кам'янка – "Нива" Мала Кам'янка1:22:3
21 жовтня, 2012"Ювента" Лісна Слобідка – Ценява3:03:0
21 жовтня, 2012ФК Молодятин – ФК Голосків3:03:1
21 жовтня, 2012"Діброва" Годи-Добровідка – ФК Лісний Хлібичин2:21:3
21 жовтня, 2012"Ураган" Ворона – "Торфовик-Агро" Торговиця3:03:0
21 жовтня, 2012"FC Skiff" Черемхів – ФК Угорники4:12:1
21 жовтня, 2012"Довбушівець" Печеніжин – "Нива" Джурків3:03:0


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця