Сезон 2011

Турнірна таблиця. Дорослі.

МісцеКомандаIВНПМ+/-O
114122050:11+3938
21492332:22+1029
31464419:17+222
41463534:25+921
51434716:24-813
61426630:33-312
71433817:36-1912
814221015:45-308

Турнірна таблиця. Юнаки.

МісцеКомандаIВНПМ+/-O
11494138:15+2331
21492335:12+2329
31463523:25-221
41455427:18+920
51462626:30-420
61444623:23016
71443719:29-1015
81411127:46-394

Календар

Тур 1, 1 травня, 2011ЮД
"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Угорники2:00:0
ФК Голосків – "Торфовик-Агро" Торговиця1:20:2
"FC Skiff" Черемхів – "Ураган" Ворона1:02:2

Тур 2, 8 травня, 2011ЮД
"Торфовик-Агро" Торговиця – "FC Skiff" Черемхів5:13:2
ФК Лісний Хлібичин – "Сокіл" Коршів4:51:2
ФК Угорники – ФК Голосків1:11:1

Тур 3, 15 травня, 2011ЮД
"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Лісний Хлібичин2:31:3
"FC Skiff" Черемхів – ФК Угорники3:31:1
"Ураган" Ворона – "Торфовик-Агро" Торговиця2:11:4

Тур 4, 22 травня, 2011ЮД
ФК Угорники – "Ураган" Ворона5:11:1
ФК Лісний Хлібичин – ФК Голосків3:31:0
"Сокіл" Коршів – "Ювента" Лісна Слобідка3:08:1

Тур 5, 29 травня, 2011ЮД
ФК Голосків – "Сокіл" Коршів1:10:2
"FC Skiff" Черемхів – ФК Лісний Хлібичин2:12:3
"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Угорники4:00:1

Тур 6, 5 червня, 2011ЮД
ФК Лісний Хлібичин – "Ураган" Ворона3:24:0
"Сокіл" Коршів – "FC Skiff" Черемхів7:33:3
"Ювента" Лісна Слобідка – ФК Голосків0:00:2

Тур 7, 12 червня, 2011ЮД
"FC Skiff" Черемхів – "Ювента" Лісна Слобідка3:23:1
"Ураган" Ворона – "Сокіл" Коршів1:21:2
"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Лісний Хлібичин4:03:1

Тур 8, 19 червня, 2011ЮД
ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники3:10:3
ФК Голосків – "FC Skiff" Черемхів3:01:1
"Сокіл" Коршів – "Торфовик-Агро" Торговиця2:27:1
"Ювента" Лісна Слобідка – "Ураган" Ворона1:33:2

Тур 9, 3 липня, 2011ЮД
ФК Угорники – "Сокіл" Коршів1:10:3
"Ураган" Ворона – ФК Голосків2:02:1
"Торфовик-Агро" Торговиця – "Ювента" Лісна Слобідка3:04:2

Тур 10, 14 серпня, 2011ЮД
"Торфовик-Агро" Торговиця – ФК Голосків2:22:1
ФК Угорники – "Ювента" Лісна Слобідка6:03:0
"Сокіл" Коршів – "Ураган" Ворона7:06:0
ФК Лісний Хлібичин – "FC Skiff" Черемхів0:34:4

Тур 11, 21 серпня, 2011ЮД
"Ураган" Ворона – "Ювента" Лісна Слобідка3:03:0
ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин2:01:0
"Сокіл" Коршів – ФК Голосків3:06:0
"FC Skiff" Черемхів – "Торфовик-Агро" Торговиця0:12:3

Тур 12, 28 серпня, 2011ЮД
"FC Skiff" Черемхів – "Сокіл" Коршів0:01:2
ФК Лісний Хлібичин – "Ювента" Лісна Слобідка3:08:4
ФК Голосків – "Ураган" Ворона2:11:1
ФК Угорники – "Торфовик-Агро" Торговиця2:10:3

Тур 13, 4 вересня, 2011ЮД
"Ураган" Ворона – "FC Skiff" Черемхів1:12:1
"Сокіл" Коршів – ФК Угорники2:12:0
ФК Голосків – "Ювента" Лісна Слобідка8:05:1
ФК Лісний Хлібичин – "Торфовик-Агро" Торговиця2:11:1

Тур 14, 11 вересня, 2011ЮД
"Ювента" Лісна Слобідка – "Торфовик-Агро" Торговиця0:42:1
"FC Skiff" Черемхів – ФК Голосків1:24:2
"Сокіл" Коршів – ФК Лісний Хлібичин2:02:1
"Ураган" Ворона – ФК Угорники1:11:2

Тур 15, 18 вересня, 2011ЮД
"Ураган" Ворона – ФК Лісний Хлібичин2:21:6
"Ювента" Лісна Слобідка – "FC Skiff" Черемхів0:40:0
"Торфовик-Агро" Торговиця – "Сокіл" Коршів2:02:2
ФК Голосків – ФК Угорники3:01:0

Тур 16, 25 вересня, 2011ЮД
"Торфовик-Агро" Торговиця – "Ураган" Ворона3:03:0
ФК Голосків – ФК Лісний Хлібичин1:21:1
"Ювента" Лісна Слобідка – "Сокіл" Коршів0:30:3
ФК Угорники – "FC Skiff" Черемхів0:16:4


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 20 серпня, 2017
Пістинь
4:1
Тисмениця
Рогатин
4:2
Угорники
Бовшів
5:0
Верховина
Вовчківці
1:2
Богородчани
Солотвин
6:1
Гвіздець
Заболотів
1:1
Коломия
20 серпня, 2017
Пістинь
5:1
Тисмениця
Рогатин
4:0
Угорники
Бовшів
7:1
Верховина
Вовчківці
4:0
Богородчани
Солотвин
9:0
Гвіздець
Заболотів
:
Коломия
Турнірна таблиця