Сезон 2010

Турнірна таблиця. Дорослі.

#КомандаIВНПМРO
1Коршів18133275:17+5842
2Л.Слобідка18113437:20+1736
3Л.Хлібичин18105363:30+3335
4М.Кам'янка18102651:30+2132
5Торговиця18100847:42+530
6Голосків1890938:50-1227
7Угорники18711033:48-1522
8Виноград18711025:43-1822
9Черемхів18411329:55-2613
10Раківчик1810178:71-633

Турнірна таблиця. Юнаки.

#КомандаIВНПМРO
1Голосків18125160:15+4541
2Угорники18124244:18+2640
3Коршів18107152:20+3237
4Торговиця1886436:24+1230
5Л.Хлібичин1874751:40+1125
6Л.Слобідка1872935:46-1123
7Черемхів1863938:40-221
8Виноград18441024:38-1416
9М.Кам'янка18331226:51-2512
10Раківчик18201617:91-746

Календар

Тур 1, 18 квітня, 2010ЮД
Л.Хлібичин – Угорники2:26:0
Голосків – Раківчик10:15:1
Л.Слобідка – Коршів2:21:1
Черемхів – Торговиця3:20:1
М.Кам'янка – Виноград0:06:0
Годи-Добровідка – Турка1:52:0
Назірна – М.Гвіздець0:72:0
Джурків – Гвіздець4:35:0
В.Кам'янка – Пилипи5:16:1

Тур 2, 25 квітня, 2010ЮД
Угорники – Торговиця1:01:2
Коршів – М.Кам'янка7:04:0
Раківчик – Черемхів1:72:3
Л.Хлібичин – Л.Слобідка3:12:1
Виноград – Голосків0:40:1
М.Гвіздець – В.Кам'янка0:22:0
Турка – Назірна4:00:3
Гвіздець – Пилипи6:05:0
Джурків – Н.Вербіж2:43:3

Тур 3, 2 травня, 2010ЮД
Л.Слобідка – Угорники0:12:1
Черемхів – Виноград4:12:3
М.Кам'янка – Л.Хлібичин2:42:0
Раківчик – Торговиця2:51:2
Голосків – Коршів6:00:4
Годи-Добровідка – Джурків3:03:0
В.Кам'янка – Турка0:05:0
Н.Вербіж – Гвіздець3:10:3
Пилипи – М.Гвіздець4:21:3

Тур 4, 9 травня, 2010ЮД
Л.Хлібичин – Голосків2:38:3
Угорники – Раківчик3:03:0
Л.Слобідка – М.Кам'янка4:02:2
Виноград – Торговиця2:42:1
Коршів – Черемхів1:17:0
Турка – Пилипи3:010:1
Джурків – Назірна0:21:2
Гвіздець – М.Гвіздець1:11:1
Н.Вербіж – Годи-Добровідка2:13:1

Тур 5, 16 травня, 2010ЮД
Черемхів – Л.Хлібичин4:42:2
М.Кам'янка – Угорники0:54:1
Коршів – Торговиця2:09:1
Голосків – Л.Слобідка10:00:1
Раківчик – Виноград2:12:1
Годи-Добровідка – Гвіздець3:53:1
М.Гвіздець – Турка2:06:4
Назірна – Н.Вербіж2:23:2
В.Кам'янка – Джурків3:03:1

Тур 6, 23 травня, 2010ЮД
Л.Хлібичин – Торговиця2:26:5
Угорники – Виноград3:03:2
Л.Слобідка – Черемхів1:14:1
Коршів – Раківчик11:17:0
М.Кам'янка – Голосків0:12:0
Гвіздець – Турка3:03:0
Годи-Добровідка – Назірна4:22:2
Джурків – Пилипи3:03:0
Н.Вербіж – В.Кам'янка0:32:1

Тур 7, 30 травня, 2010ЮД
Торговиця – Л.Слобідка1:01:4
Голосків – Угорники3:02:4
Раківчик – Л.Хлібичин1:80:6
Черемхів – М.Кам'янка4:01:4
Виноград – Коршів0:30:3
Назірна – Гвіздець3:02:2
М.Гвіздець – Джурків3:02:3
В.Кам'янка – Годи-Добровідка2:12:4
Пилипи – Н.Вербіж2:40:5

Тур 8, 6 червня, 2010ЮД
Л.Хлібичин – Виноград3:09:0
Голосків – Черемхів1:03:2
Л.Слобідка – Раківчик3:23:0
Угорники – Коршів3:33:1
М.Кам'янка – Торговиця1:14:2
Годи-Добровідка – Пилипи3:03:0
Джурків – Турка2:85:2
Назірна – В.Кам'янка3:07:1
Н.Вербіж – М.Гвіздець3:14:0

Тур 9, 13 червня, 2010ЮД
Торговиця – Голосків1:11:3
Коршів – Л.Хлібичин3:11:1
Раківчик – М.Кам'янка3:11:2
Черемхів – Угорники1:47:3
Виноград – Л.Слобідка0:30:3
М.Гвіздець – Годи-Добровідка2:12:1
В.Кам'янка – Гвіздець1:15:0
Турка – Н.Вербіж5:23:4
Пилипи – Назірна2:60:6

Тур 10, 18 липня, 2010ЮД
Торговиця – Голосків2:26:3
Л.Хлібичин – Коршів1:12:2
М.Кам'янка – Раківчик7:111:0
Угорники – Черемхів3:12:1
Л.Слобідка – Виноград4:22:0
Годи-Добровідка – М.Гвіздець1:01:0
Гвіздець – В.Кам'янка4:04:0
Н.Вербіж – Турка3:03:0
Назірна – Пилипи3:03:0

Тур 11, 25 липня, 2010ЮД
Раківчик – Л.Слобідка1:71:5
Черемхів – Голосків2:12:3
Виноград – Л.Хлібичин4:12:2
Коршів – Угорники3:16:1
Торговиця – М.Кам'янка2:24:2
М.Гвіздець – Н.Вербіж1:31:6
Пилипи – Годи-Добровідка0:61:5
Турка – Джурків8:14:0
В.Кам'янка – Назірна1:00:2

Тур 12, 1 серпня, 2010ЮД
Угорники – Голосків2:21:2
Л.Хлібичин – Раківчик10:25:0
М.Кам'янка – Черемхів3:16:1
Коршів – Виноград1:16:0
Л.Слобідка – Торговиця0:41:0
Гвіздець – Назірна4:14:1
Джурків – М.Гвіздець2:101:4
Годи-Добровідка – В.Кам'янка1:31:1
Н.Вербіж – Пилипи3:03:0

Тур 13, 8 серпня, 2010ЮД
Голосків – М.Кам'янка2:03:0
Виноград – Угорники0:04:1
Черемхів – Л.Слобідка1:30:1
Раківчик – Коршів0:30:3
Торговиця – Л.Хлібичин3:05:2
Назірна – Годи-Добровідка0:34:0
Пилипи – Джурків0:30:3
Турка – Гвіздець2:50:3
В.Кам'янка – Н.Вербіж2:02:3

Тур 14, 15 серпня, 2010ЮД
Л.Хлібичин – Черемхів4:11:3
Угорники – М.Кам'янка3:12:1
Коршів – Торговиця0:02:1
Л.Слобідка – Голосків2:42:5
Виноград – Раківчик3:03:0
Турка – М.Гвіздець2:40:3
Гвіздець – Годи-Добровідка3:03:0
Н.Вербіж – Назірна0:44:1
Джурків – В.Кам'янка0:43:1

Тур 15, 22 серпня, 2010ЮД
Торговиця – Виноград2:11:0
Черемхів – Коршів2:40:5
М.Кам'янка – Л.Слобідка8:10:0
Раківчик – Угорники0:30:3
Голосків – Л.Хлібичин4:00:3
М.Гвіздець – Гвіздець1:02:2
Пилипи – Турка0:30:3
Годи-Добровідка – Н.Вербіж3:01:3
Назірна – Джурків3:01:1

Тур 16, 29 серпня, 2010ЮД
Торговиця – Раківчик3:03:0
Угорники – Л.Слобідка2:11:2
Виноград – Черемхів4:21:0
Коршів – Голосків1:19:1
Л.Хлібичин – М.Кам'янка5:14:1
Гвіздець – Н.Вербіж6:02:3
Турка – В.Кам'янка3:16:4
Джурків – Годи-Добровідка0:33:1
М.Гвіздець – Пилипи3:03:0
Турка – Годи-Добровідка3:12:1

Тур 17, 5 вересня, 2010ЮД
М.Кам'янка – Коршів0:44:2
Черемхів – Раківчик3:03:0
Л.Слобідка – Л.Хлібичин3:11:2
Голосків – Виноград2:21:4
Торговиця – Угорники1:54:1
Назірна – Турка5:23:0
Пилипи – Гвіздець0:30:3
Н.Вербіж – Джурків3:03:0
В.Кам'янка – М.Гвіздець4:21:0

Тур 18, 12 вересня, 2010ЮД
Угорники – Л.Хлібичин3:02:2
Виноград – М.Кам'янка3:03:0
Коршів – Л.Слобідка3:03:2
Торговиця – Черемхів3:07:1
Раківчик – Голосків0:30:3
Пилипи – В.Кам'янка0:30:3
Гвіздець – Джурків3:06:1
М.Гвіздець – Назірна2:52:0


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.
Пошук
Тур
1
Тур 1, 19 серпня, 2018
Рогатин
0:1
Угорники
Тисмениця
0:1
Заболотів
Бовшів
0:1
Городенка
Коломия
2:6
Чорнолізці
Косів
4:0
Делятин
Болехів
2:0
Солотвин
19 серпня, 2018
Рогатин
5:1
Угорники
Тисмениця
3:2
Заболотів
Бовшів
3:0
Городенка
Коломия
:
Чорнолізці
Косів
6:0
Делятин
Болехів
2:3
Солотвин
Турнірна таблиця