Сезон 2014

Турнірна таблиця.


МісцеКомандаIВНПМ+/-O
124181561:29+3255
224164448:19+2952
324163554:18+3651
424154552:25+2749
5241131042:45-336
624105931:37-635
7241031133:44-1133
824951041:47-632
924851139:49-1029
1024641436:56-2022
1124701742:53-1120
1224461423:48-2517
1324231933:65-328
МісцеКомандаIВНПМ+/-O
124211293:24+6964
224127557:37+2043
324119443:20+2342
424115833:27+637
524107746:48-237
624105924:20+435
724951038:41-330
824851131:38-725
924761126:42-1625
1024751215:39-2425
1124651325:55-3023
1224631540:49-921
1324451525:56-3114

Календар


Тур 1ЮД
6 квітня, 2014ФК Угорники – "Сокіл" Коршів7:02:1
6 квітня, 2014"Спартак" Струпків – ФК Лісний Хлібичин2:05:0
6 квітня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Воскресинці1:25:7
6 квітня, 2014"Карпати" Спас – "Довбушівець" Печеніжин2:02:3
6 квітня, 2014"Прут" Семаківці – "Прометей" Матеївці2:21:2
6 квітня, 2014"Метеор" Жукотин – Євромікс-Дебеславці ФК5:02:1

Тур 2ЮД
13 квітня, 2014"Сокіл" Коршів – "Прометей" Матеївці2:43:1
13 квітня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Карпати" Спас0:12:0
13 квітня, 2014ФК Угорники – "Нива" Мала Кам'янка3:21:0
13 квітня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Семаківці1:11:0
13 квітня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Метеор" Жукотин2:10:2
13 квітня, 2014"Прут" Воскресинці – ФК Верхній Вербіж+:-0:0

Тур 3ЮД
27 квітня, 2014"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресинці2:13:0
27 квітня, 2014"Прут" Семаківці – "Довбушівець" Печеніжин1:02:1
27 квітня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Сокіл" Коршів3:42:0
27 квітня, 2014"Прометей" Матеївці – Євромікс-Дебеславці ФК0:13:0
27 квітня, 2014ФК Верхній Вербіж – ФК Угорники6:31:1
27 квітня, 2014"Метеор" Жукотин – ФК Лісний Хлібичин2:21:1

Тур 4ЮД
4 травня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Прометей" Матеївці5:14:3
4 травня, 2014"Прут" Воскресинці – "Карпати" Спас1:23:1
4 травня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Семаківці1:23:1
4 травня, 2014ФК Угорники – "Спартак" Струпків3:01:2
4 травня, 2014"Сокіл" Коршів – Євромікс-Дебеславці ФК3:04:1
4 травня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – ФК Верхній Вербіж0:22:1

Тур 5ЮД
11 травня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Довбушівець" Печеніжин0:10:0
11 травня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Сокіл" Коршів5:20:3
11 травня, 2014"Метеор" Жукотин – "Прут" Воскресинці0:03:1
11 травня, 2014"Прометей" Матеївці – ФК Лісний Хлібичин2:01:2
11 травня, 2014"Спартак" Струпків – "Нива" Мала Кам'янка2:02:0
11 травня, 2014"Карпати" Спас – ФК Угорники4:02:1

Тур 6ЮД
18 травня, 2014ФК Лісний Хлібичин – Євромікс-Дебеславці ФК2:23:4
18 травня, 2014ФК Угорники – "Метеор" Жукотин4:11:0
18 травня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Карпати" Спас2:21:1
18 травня, 2014"Сокіл" Коршів – "Довбушівець" Печеніжин0:05:1
18 травня, 2014"Прут" Воскресинці – "Прут" Семаківці0:20:0
18 травня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Спартак" Струпків7:10:4

Тур 7ЮД
25 травня, 2014"Спартак" Струпків – "Сокіл" Коршів3:14:0
25 травня, 2014"Прут" Семаківці – ФК Угорники1:60:0
25 травня, 2014"Карпати" Спас – ФК Верхній Вербіж1:22:3
25 травня, 2014"Прометей" Матеївці – "Прут" Воскресинці-:+1:3
25 травня, 2014"Метеор" Жукотин – "Нива" Мала Кам'янка1:03:1
25 травня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – ФК Лісний Хлібичин1:05:3

Тур 8ЮД
1 червня, 2014"Сокіл" Коршів – ФК Лісний Хлібичин2:12:1
1 червня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Прут" Семаківці3:02:0
1 червня, 2014"Прут" Воскресинці – Євромікс-Дебеславці ФК0:22:3
1 червня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Метеор" Жукотин2:22:4
1 червня, 2014ФК Угорники – "Прометей" Матеївці+:-4:1
1 червня, 2014"Спартак" Струпків – "Карпати" Спас1:02:1

Тур 9ЮД
8 червня, 2014"Карпати" Спас – "Сокіл" Коршів3:00:1
8 червня, 2014"Прометей" Матеївці – "Нива" Мала Кам'янка3:03:1
8 червня, 2014"Метеор" Жукотин – "Спартак" Струпків2:10:1
8 червня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Угорники1:22:1
8 червня, 2014"Прут" Семаківці – ФК Верхній Вербіж3:22:3
8 червня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Воскресинці0:04:0

Тур 10ЮД
15 червня, 2014"Спартак" Струпків – "Прут" Семаківці1:13:2
15 червня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – Євромікс-Дебеславці ФК1:33:2
15 червня, 2014"Карпати" Спас – "Метеор" Жукотин1:01:3
15 червня, 2014"Прут" Воскресинці – ФК Лісний Хлібичин5:05:2
15 червня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Прометей" Матеївці6:22:5
15 червня, 2014ФК Угорники – "Довбушівець" Печеніжин2:22:0

Тур 11ЮД
22 червня, 2014"Прут" Семаківці – "Карпати" Спас2:23:2
22 червня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Нива" Мала Кам'янка1:02:2
22 червня, 2014"Прометей" Матеївці – "Спартак" Струпків+:-2:6
22 червня, 2014ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники2:51:3
22 червня, 2014"Метеор" Жукотин – "Сокіл" Коршів0:33:4
22 червня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Верхній Вербіж0:30:4

Тур 12ЮД
29 червня, 2014"Сокіл" Коршів – "Прут" Воскресинці1:12:0
29 червня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Довбушівець" Печеніжин4:13:1
29 червня, 2014"Метеор" Жукотин – "Прут" Семаківці0:26:0
29 червня, 2014"Спартак" Струпків – Євромікс-Дебеславці ФК2:11:1
29 червня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – ФК Лісний Хлібичин6:03:0
29 червня, 2014"Карпати" Спас – "Прометей" Матеївці1:11:2

Тур 13ЮД
6 липня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Карпати" Спас0:03:1
6 липня, 2014"Прут" Воскресинці – ФК Угорники2:21:2
6 липня, 2014"Прут" Семаківці – "Сокіл" Коршів6:03:2
6 липня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Спартак" Струпків4:12:1
6 липня, 2014"Прометей" Матеївці – "Метеор" Жукотин1:21:4
6 липня, 2014ФК Лісний Хлібичин – ФК Верхній Вербіж0:32:1

Тур 14ЮД
3 серпня, 2014"Спартак" Струпків – "Довбушівець" Печеніжин1:34:0
3 серпня, 2014"Метеор" Жукотин – "Прометей" Матеївці+:-4:2
3 серпня, 2014ФК Угорники – "Прут" Воскресинці1:04:1
3 серпня, 2014"Сокіл" Коршів – "Прут" Семаківці1:13:1
3 серпня, 2014"Карпати" Спас – Євромікс-Дебеславці ФК0:01:1
3 серпня, 2014ФК Верхній Вербіж – ФК Лісний Хлібичин5:02:1

Тур 15ЮД
10 серпня, 2014"Прут" Воскресинці – "Сокіл" Коршів+:-1:4
10 серпня, 2014"Прометей" Матеївці – "Карпати" Спас1:19:4
10 серпня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Спартак" Струпків2:51:0
10 серпня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Нива" Мала Кам'янка2:11:4
10 серпня, 2014"Прут" Семаківці – "Метеор" Жукотин1:10:3
10 серпня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – ФК Верхній Вербіж1:26:1

Тур 16ЮД
17 серпня, 2014"Карпати" Спас – "Прут" Семаківці5:25:2
17 серпня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Довбушівець" Печеніжин2:11:2
17 серпня, 2014"Спартак" Струпків – "Прометей" Матеївці3:32:0
17 серпня, 2014ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин1:22:0
17 серпня, 2014"Сокіл" Коршів – "Метеор" Жукотин1:22:1
17 серпня, 2014ФК Верхній Вербіж – Євромікс-Дебеславці ФК8:03:1

Тур 17ЮД
24 серпня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Воскресинці2:06:2
24 серпня, 2014"Прометей" Матеївці – ФК Верхній Вербіж0:82:3
24 серпня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – ФК Угорники1:10:4
24 серпня, 2014"Прут" Семаківці – "Спартак" Струпків3:11:2
24 серпня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Нива" Мала Кам'янка+:-3:1
24 серпня, 2014"Метеор" Жукотин – "Карпати" Спас1:13:2

Тур 18ЮД
28 серпня, 2014"Сокіл" Коршів – "Карпати" Спас1:14:0
28 серпня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Прометей" Матеївці2:32:1
28 серпня, 2014"Спартак" Струпків – "Метеор" Жукотин+:-0:3
28 серпня, 2014ФК Угорники – Євромікс-Дебеславці ФК1:02:0
28 серпня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Прут" Семаківці6:31:2
28 серпня, 2014"Прут" Воскресинці – "Довбушівець" Печеніжин2:03:0

Тур 19ЮД
31 серпня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Сокіл" Коршів3:01:2
31 серпня, 2014"Прут" Семаківці – "Нива" Мала Кам'янка4:21:1
31 серпня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Воскресинці0:20:1
31 серпня, 2014"Метеор" Жукотин – ФК Верхній Вербіж1:50:0
31 серпня, 2014"Прометей" Матеївці – ФК Угорники2:1-:+
31 серпня, 2014"Карпати" Спас – "Спартак" Струпків+:--:-

Тур 20ЮД
7 вересня, 2014"Сокіл" Коршів – "Спартак" Струпків1:70:2
7 вересня, 2014ФК Угорники – "Прут" Семаківці4:26:1
7 вересня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Карпати" Спас1:04:0
7 вересня, 2014"Прут" Воскресинці – "Прометей" Матеївці2:02:0
7 вересня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Метеор" Жукотин7:12:0
7 вересня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин2:12:2

Тур 21ЮД
14 вересня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Сокіл" Коршів+:-0:2
14 вересня, 2014"Метеор" Жукотин – ФК Угорники1:41:1
14 вересня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Лісний Хлібичин1:11:0
14 вересня, 2014"Карпати" Спас – "Нива" Мала Кам'янка5:03:5
14 вересня, 2014"Прут" Семаківці – "Прут" Воскресинці1:11:1
14 вересня, 2014"Спартак" Струпків – ФК Верхній Вербіж0:33:1

Тур 22ЮД
21 вересня, 2014ФК Угорники – "Карпати" Спас1:14:0
21 вересня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – Євромікс-Дебеславці ФК2:10:1
21 вересня, 2014"Сокіл" Коршів – ФК Верхній Вербіж1:31:1
21 вересня, 2014"Прут" Воскресинці – "Метеор" Жукотин3:10:2
21 вересня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – "Спартак" Струпків1:1+:-
21 вересня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Прометей" Матеївці+:-+:-

Тур 23ЮД
28 вересня, 2014"Прут" Семаківці – ФК Лісний Хлібичин3:10:0
28 вересня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Нива" Мала Кам'янка7:23:2
28 вересня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Сокіл" Коршів+:-2:3
28 вересня, 2014"Карпати" Спас – "Прут" Воскресинці2:10:2
28 вересня, 2014"Прометей" Матеївці – "Довбушівець" Печеніжин1:1-:+
28 вересня, 2014"Спартак" Струпків – ФК Угорники3:30:0

Тур 24ЮД
5 жовтня, 2014"Прут" Воскресинці – "Спартак" Струпків1:03:3
5 жовтня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Прометей" Матеївці+:-2:1
5 жовтня, 2014"Сокіл" Коршів – "Нива" Мала Кам'янка1:46:0
5 жовтня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Метеор" Жукотин2:21:2
5 жовтня, 2014ФК Угорники – ФК Верхній Вербіж1:22:1
5 жовтня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Семаківці4:2+:-

Тур 25ЮД
12 жовтня, 2014"Метеор" Жукотин – "Довбушівець" Печеніжин+:-1:0
12 жовтня, 2014"Нива" Мала Кам'янка – ФК Угорники1:10:3
12 жовтня, 2014"Прометей" Матеївці – "Сокіл" Коршів1:01:3
12 жовтня, 2014"Карпати" Спас – ФК Лісний Хлібичин7:14:4
12 жовтня, 2014"Прут" Семаківці – Євромікс-Дебеславці ФК+:-0:0
12 жовтня, 2014ФК Верхній Вербіж – "Прут" Воскресинці1:01:1

Тур 26ЮД
19 жовтня, 2014ФК Лісний Хлібичин – "Спартак" Струпків1:10:4
19 жовтня, 2014"Прометей" Матеївці – "Прут" Семаківці4:11:0
19 жовтня, 2014"Сокіл" Коршів – ФК Угорники1:14:1
19 жовтня, 2014"Довбушівець" Печеніжин – "Карпати" Спас2:1+:-
19 жовтня, 2014"Прут" Воскресинці – "Нива" Мала Кам'янка-:+0:2
19 жовтня, 2014Євромікс-Дебеславці ФК – "Метеор" Жукотин+:-1:1


Примітки:
КДК - результат винесений на розгляд КДК - контрольно-дисциплінарної комісії.
Т.Р. - технічний результат.